Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁଜିବ ଓ ରଶିଦଙ୍କ ଘାତକ ବୋଲିଂ, ସ୍କଟଲାଣ୍ଡକୁ ୧୩୦ ରନରେ ହରାଇଲା ଆଫଗାନିସ୍ତାନ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (IPL)ରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଆଉ ୨ଟି ନୂଆ ଟିମ । ୨ ଟିମ ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଆସନ୍ତାବର୍ଷ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଇପିଏଲରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ।
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୩୬୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ସତ ହେଲା ଧୋନୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ, ୫ ବର୍ଷ ତଳେ କହିଥିଲେ- ଦିନେ ଏମିତି ହେବ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ହୋଇ ପାରିନଥାନ୍ତେ ଧକ୍-ଧକ୍ ଗର୍ଲ, ଯଦି ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାରଙ୍କ କଥା ମାନିଥାନ୍ତେ ଶ୍ରୀଦେବୀ

9/09/2021 at 8:47 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୯/୦୯ : କିଛି ଫିଲ୍ମ, ଗୀତ ଆଉ ସିନ୍ ଏପରି ହୋଇଥାଏ ଯାହା ଆଜୀବନ ପାଇଁ ଅଭିନେତା-ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ସହିତ ଜଡିତ ହୋଇଯାଏ। ଯେପରିକି ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କୁ ଆଜିବି ଲୋକମାନେ ‘ଧକ୍-ଧକ୍ ଗର୍ଲ’ ଭାବରେ ଜାଣନ୍ତି। ମାଧୁରୀ ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାରଙ୍କ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ‘ବେଟା’ରେ ସୁଟିଂ ହୋଇଥିବା ଏକ ଗୀତ’ ଧକ୍-ଧକ୍ କରନେ ଲଗା’ରୁ ଏହି ଟାଇଟଲ୍ ପାଇଥିଲେ। ଏହି ଗୀତ ଏତେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲା ​​ଯେ ମାଧୁରୀ ରାତାରାତି ଷ୍ଟାର୍ ହୋଇଯାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାରଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଥିଲେ।

ଫିଲ୍ମ ‘ବେଟା’ର ସଫଳତାରେ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଏହି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଏଥିପାଇଁ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ଅଫର୍ କରିଥିଲେ, କାରଣ ଫିଲ୍ମର ପୁରା କାହାଣୀ ତାଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଲେଖାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଅନ୍ୟ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାରୁ ସେ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ତା’ପରେ ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ମାଧୁରୀଙ୍କୁ ଅଫର୍ ଦେଇଥିଲେ।

Saroj Khan: How 'Dhak Dhak' happened | Hindi Movie News - Times of India

ଏହା କେବଳ ସଂଯୋଗ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ ଯେ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ‘ବେଟା’ରେ କାମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ୧୯୯୨ ର ଜବରଦସ୍ତ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ସହ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ଦୁର୍ବଳ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ମାଧୁରୀଙ୍କ ଯାଦୁ ଏତେ ଜୋରରେ ଚାଲିବା ଆରମ୍ଭ କଲା ଯେ ଆଜି ବି ଲୋକମାନେ ମାଧୁରୀଙ୍କୁ ‘ଧକ୍-ଧକ୍ ଗର୍ଲ’ ନାମରେ ଡାକୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାର କାହିଁକି ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ଏହା ପଛର ଏକ କାରଣ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ।

ଫିଲ୍ମ ‘ବେଟା’ର କାହାଣୀ ହେଉଛି ୧୯୯୦ ରେ ରିଲିଜ୍ କରିଥିବା ସାଉଥ୍ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ହିଟ୍ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମର ହିନ୍ଦୀ ସଂସ୍କରଣ। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଏବଂ ଚିରଞ୍ଜୀବୀଙ୍କ ଯୋଡି ଥିଲା। ‘ଧକ୍ ଧକ୍ କରନେ ଲଗା’ ଗୀତର ଆଇଡିଆ ମଧ୍ୟ ତେଲୁଗୁ ଗୀତରୁ ନିଆଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ହିନ୍ଦୀ ସଂସ୍କରଣରେ ଶ୍ରୀଦେବୀ କାମ କରିନଥିଲେ ଏବଂ ମାଧୁରୀ ଧମାକା କରିଥିଲେ। ‘ବେଟା’ରେ ସିଲଭର୍ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ରେ ମାଧୁରୀ ଏବଂ ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ କେମେଷ୍ଟ୍ରୀ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଉଭୟ ଗୀତକୁ ରେଟ୍ରୋ ବଲିଉଡ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛି । ଉଭୟ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଏବଂ ମାଧୁରୀଙ୍କ ଶୈଳୀ ମଧ୍ୟ ଦେଖନ୍ତୁ…

ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କ ସହ ଅନିଲ କପୁର, ଅନୁପମ ଖେର ଏବଂ ଅରୁଣା ଇରାନୀ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅରୁଣା ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅନିଲ, ମାଧୁରୀ ଏବଂ ଅରୁଣା ଫିଲ୍ମଫେୟାର ପୁରସ୍କାର ପାଇଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ସରୋଜ ଖାନ ମଧ୍ୟ ଧକ୍-ଧକ୍ ଗୀତର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ କୋରିଓଗ୍ରାଫି ପାଇଁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ କୋରିଓଗ୍ରାଫି ପୁରସ୍କାର ପାଇଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ୫ଟି ଫିଲ୍ମଫେୟାର ପୁରସ୍କାର ଜିତିଥିଲା।

   Related Posts