Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରିଲାନି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି, ଆସନ୍ତାକାଲିକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତଙ୍କ ଭଉଣୀ ନିଜଠୁ ୪ ବର୍ଷ ସାନ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ

29/03/2019 at 12:33 PM

ମୁମ୍ୱାଇ୨୯|୩: ବଲିଉଡରେ ଅସଂଖ୍ୟ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ।କେବଳ ପ୍ରେମ ନୁହେଁ ପ୍ରେମ ବିବାଦର ତାଲିକା ମଧ୍ୟ କିଛି କମ ନାହିଁ । କିଛି ଲଭ ଷ୍ଟୋରୀ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଥାଏ ତ କିଛି ନଜର ଆଢୁଆଳରେ ରହିଯାଇଥାଏ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେଣୁକା ଶହାଣୀଙ୍କ ଲଭ ଷ୍ଟୋରୀ ଖୁବ୍‌ ନିଆରା, କିନ୍ତୁ ନଜର ଆଢୁଆଳରେ ରହିଯାଇଛି। ତେଣୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେଣୁକାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ ଅଧିକାଂଶ ଜାଣିନାହାନ୍ତି।  

ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷୀତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଭାବେ ରେଣୁକା ବେଶ ପରିଚିତ । ହମ ଆପକେ ହେଁ କୌନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରେଣୁକା ମାଧୁରୀଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀ ପୂଜା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ପରଦାରେ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ଭଲ ପାଇବା ଦର୍ଶକ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ପୂଜା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଲା ପରେ ରେଣୁକା ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ। ସେହି ସମୟରୁ ମାଧୁରୀ ଓ ରେଣୁକା ସିନେମା ଜଗତରେ ବେଷ୍ଟ ସିସଟରର୍ସ ଭାବେ ଜଣା ଶୁଣା।

ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତଙ୍କ ଫିଲ୍ମି ଭଉଣୀ ରେଣୁକା ନିଜଠୁ ୪ ବର୍ଷ ସାନ ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ୧୮ ବର୍ଷ ତଳେ ୨୦୦୧ ମସିହାରେ ସେ ସୁପରହିଟ୍‌ ଖଳନାୟକ ଆଶୁତୋଷ ରାଣାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ୧୯୬୫ ମସିହା ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ୨୭ ତାରିଖ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ରେଣୁକାଙ୍କ ଜନ୍ମ । ବଲିଉଡରେ ଅଧିକ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା ଥିବା କଳାକାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ରେଣୁକା।

ଫିଲ୍ମ ଶୁଟିଂ ସମୟରେ ରେଣୁକା ଓ ଆଶୁତୋଷ ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ଆଶୁତୋଷ ଜାଣିନଥିଲେ ଯେ ରେଣୁକା କଣ କାମ କରନ୍ତି। ଆଶୁତଶ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଥରେ ଦିପାବଳୀରେ ରେଣୁକା ତାଙ୍କୁ ମ୍ୟାସେଜ କରି ଶୁଭକାମନା ଜଣାଇଥିଲେ। ସେହି ସମୟରୁ ଉଭୟଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।

୩ ମାସ ଫୋନରେ କଥା ହେଲା ପରେ ଉଭୟ ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ବାହାରେ ଦେଖା ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ୧୯୯୮ ମସିହା ଡିସେମ୍ୱର ମାସ ୩୧ ତାରିଖରେ ଉଭୟ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖା ହୋଇଥିଲେ।  ରେଣୁକା ପ୍ରଥମରୁ ବିବାହିତା ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ କିଛି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କର ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲା। । ରେଣୁକା ନିଜ ଭାବନା ବିଷୟରେ ଆଶୁତୋଷଙ୍କୁ କହିନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଆଶୁତୋଷ ରେଣୁକାଙ୍କ ପାଇଁ ଥିବା ପ୍ରେମ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଆଶୁତୋଷ ରେଣୁକାଙ୍କଠୁ ୪ବର୍ଷ ସାନ ।

ରେଣୁକାଙ୍କ ମାଁ ଏହି ବିବାହ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ କାରଣ ଆଶୁତୋଷ ରାଣା ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ବାସିନ୍ଦା ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ ୧୨ଜଣ ଲୋକ ରହୁଥିଲେ। ଆଶୁତୋଷ ତାଙ୍କ ମାଁଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ରେଣୁକାଙ୍କର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ। ଏହା କହି ସେ ରେଣୁକାଙ୍କ ମାଙ୍କ  ବିଶ୍ୱାସ ଜିତିଥିଲେ। ଫଳରେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ରେଣୁକା ଓ ଆଶୁତୋଷଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅଙ୍କ ନାଁ ହେଲା ସୌର୍ଯ୍ୟମନ ଓ ସତ୍ୟେନ୍ଦ୍ର।

   Related Posts