Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ମାଧୁରୀ ଖୋଲିଲେ ଗୁମର: ହଜାରେ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡରେ ସୁଟ୍ ହୋଇଥିଲା ‘ଏକ ଦୋ ତିନ’ ଗୀତ, ପରଦା ଉପରକୁ ଟଙ୍କା ପକାଇଥିଲେ ଲୋକେ

11/04/2020 at 7:47 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧/୦୪ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଟ୍ୱିଟରରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଚାଟ୍ କରିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ହିଟ୍ ଗୀତ ‘ଏକ ଦୋ ତିନ’ ବିଷୟରେ ଅନେକ ମଜାଦାର ତଥ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ହିଟ୍ ଡ୍ୟାନ୍ସ ନମ୍ବର ହଜାରେ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ଼ରେ ସୁଟ୍ କରାଯାଇଥିଲା।

“ଚାଲନ୍ତୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା #SunoSunaoWithMD #EkDoTeen ସହିତ ଆରମ୍ଭ କରିବା ! ଶୁଟିଂର 10-15 ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ରିହର୍ସାଲ୍ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ହଜାରେ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ଼ରେ ଗୀତ ସୁଟିଂ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଗୀତଟି ବହୁତ ଖାସ ଥିଲା | ମୋତେ ତୁମର ପ୍ରଶ୍ନ ପଠାନ୍ତୁ ଏବଂ ଗୀତର ସ୍ମୃତି ମୋ ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ବୋଲି ସେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ |

ମାଧୁରୀ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ସେହି ସମୟରେ ହୁକଷ୍ଟପ୍ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲା। ମୁଁ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି ଯେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଲୋକେ ପରଦାରେ ଟଙ୍କା ଉଡ଼ାଇ ପ୍ରଥମେ ସେହି ଗୀତକୁ ଚଲାଇବାକୁ ଦାବି କରିଥିଲେ | ସମସ୍ତେ ମୋତେ ମୋହିନୀ ବୋଲି କହିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଏହି ଗୀତ ଅନେକ ସ୍ମୃତି ଫେରାଇ ଆଣିଛି |

ଗୀତଟି ଏତେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବ ବୋଲି ସେ ପୂର୍ବରୁ ଜାଣିନଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ମାଧୁରୀ | ମାଧୁରୀ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ଯେ ଗୀତଟି ଏତେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଗୀତଟି ଲୋକଙ୍କ ମନକୁ ଜିଣିଥିଲା ଓ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଅନୁଭୂତି ଥିଲେ ! ମାଧୁରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଗୀତଟି ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବାପରେ ଏହାର ମେଲ ଭର୍ସନ ସୁଟିଙ୍ଗ ହୋଇଥିଲା |

୧୯୮୮ ମସିହାରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ତେଜାବ ଚଳଚିତ୍ରରେ ‘ଏକ ଦୋ ତିନ’ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୋଇଥିଲା ଯାହାକି ମାଧୁରୀଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଦାବି ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା | ଏନ ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ତଥା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅନିଲ କପୁର ମାଧୁରୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଲକ୍ଷ୍ମୀକାନ୍ତ-ପିଆରେଲାଲ୍ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ସଂଗୀତ ରଚନା କରିଥିଲେ।

ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ଓ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜଙ୍କ ବାଗୀ ୨ ରେ ଏହି ଗୀତର ରିମେକ ହୋଇଥିଲା ଯାହାକି ଶ୍ରେୟା ଘୋଷାଲ ଗାଇଥିଲେ | ଏହି ଗୀତଟି ଅମିଶା ପଟେଲଙ୍କ ଦେଶୀ ମ୍ୟାଜିକ୍ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ରିମେକ ହୋଇଥିଲା |

   Related Posts