Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଘୋଷଣା, ଟି-୨୦ ୱାର୍ଲ୍ଡ କପ୍‌ ପରେ ଛାଡ଼ିବେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍‌ ପଦ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଇଂଜିନିୟର, ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୫୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୧୯ ଓ ୨୦ରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା : IMD ଡିଜି
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରିରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ-ମାଓବାଦୀ ଗୁଳିବିନିମୟ, ଛତ୍ରଭଙ୍ଗ ଦେଲେ ମାଓବାଦୀ : କ୍ୟାମ୍ପ୍‌ରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମାଓ ସାମଗ୍ରୀ ଠାବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶୁକ୍ରବାର ବନ୍ଦ ରହିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ବିଶେଷ ନୀତି ଯୋଗୁଁ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିପାରିବେନି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • ସୋର : ଫୁଲୁଛି କାଂଶ ବାଂଶ ନଦୀ, ବଢୁଛି ଜଳସ୍ତର : ଚିନ୍ତାରେ ତଳିଆ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ
  • ||
  • ଖଣ୍ଡପଡା : ରଥିଆ ନାଳରେ ଭାସି ବୃଦ୍ଧ ନିଖୋଜ, ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନାଳରେ ଭାସିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ମହାନଦୀ ବନ୍ୟାଜଳରେ ବୁଡି ଗାଡି ଚାଳକ ନିଖୋଜ, ଇଟାଭାଟିକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ପାଣିରେ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ ବାପା-ପୁଅ, ଠାବ ହେଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୮୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

କାହିଁକି ଅଲଗା ହେଲେ ୬୦ ଦଶକର ମୋଷ୍ଟ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଯୋଡ଼ି ଦିଲୀପ କୁମାର ଏବଂ ମଧୁବାଲା : ରାଜ ଖୋଲିଲେ ମଧୁବାଲାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ

4/05/2020 at 1:22 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୪/୫: ଦିଲୀପ କୁମାର ଏବଂ ମଧୁବାଲାଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ଆଇକନିକ୍ ଯୋଡ଼ି ଭାବେ ଜଣାଯାଇଥାଏ। ୯ବର୍ଷ ଯାଏଁ ରିଲେସନଶିପରେ ରହିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟ ବିବାହ କରି ପାରିନଥିଲେ ଯାହାକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଖବର ସାମନାକୁ ଆସିଥିଲା। ନିକଟରେ ମଧୁବାଲାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ମଧୁର ଭୂଷଣ ନିଜର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଉଭୟଙ୍କ ରିଲେସନଶିପ୍ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି।

ମଧୁବାଲାଙ୍କ ଭଉଣୀ ମଧୁର ଭୂଷଣ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମଧୁବାଲା ଏବଂ ଦିଲୀପ କୁମାର ପରସ୍ପର ପାଇଁ ହୋଇଥିଲେ। ୫୦ଦଶକରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ନୟା ଦୌର ସମୟରେ କୋର୍ଟ କେସ୍ ଯୋଗୁଁ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମର ୟୁନିଟକୁ ଗ୍ବାଲିୟରରେ ଏକ ସ୍ଥାନରେ ସୁଟିଂ କରିବାର ଥିଲା। ଏହି ସ୍ଥାନରେ ଆଉ ଏକ ଫିଲ୍ମ ‘ଜବିନ ଜଲିଲ’ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଏକ ଦଳ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ କପଡ଼ା ଫାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ବାପା ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପଡ଼ିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ବାପା ମଧୁବାଲାଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ରୋକୁନଥିଲେ ଏବଂ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ମଧୁବାଲା ମହାବଳେଶ୍ବର,ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଭଳି ସ୍ଥାନରେ ସୁଟିଂ କରି ସାରିଥିଲେ।

ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି କେସ୍ ଅଦାଲତ ଯାଏଁ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଏବଂ ଦିଲୀପ କୁମାର ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ତାନାଶାହ କହିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ନିର୍ଦେଶକ ବିଆର ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ସପୋର୍ଟ କରିଥିଲେ। ଏହି କେସ୍ ପରେ ଦିଲୀପ ଏବଂ ମଧୁବାଲାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ସେମାନେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ କିଛି ଫାଇଦା ହୋଇନଥିଲା। ମଧୁବାଲା ସେଥିପାଇଁ ସବୁବେଳେ କାନ୍ଦୁଥିଲେ। ଦିଲୀପ କୁମାର ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଦେଲେ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି କହୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ମଧୁବାଲା ତାଙ୍କୁ ଘରକୁ ଆସି କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ଏବଂ ବାପାଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲେ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଏହି ପ୍ରେମକୁ ଅହଙ୍କାର ବରବାଦ କରି ଦେଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବାପା ଦିଲୀପଙ୍କ ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ କି କ୍ଷମା ମାଗିବା କଥା କହିନଥିଲେ। ମଧୁବାଲା ରୋଗଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ମୁଗଲ-ଏ-ଆଜମ୍ ସୁଟିଂ କରିଥିଲେ।

   Related Posts