Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ମଦ ପିଇବାକୁ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମାଗିଲା ଟଙ୍କା, ବଡ ଭାଇ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ତାକୁ ପିଟି ମାରିଦେଲା ସାନ

17/04/2020 at 6:08 PM

ଦେବଗଡ଼୧୭/୪: ଦେବଗଡ ଥାନା ଲଇମୁରା ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ପାଣିଭଣ୍ଡାର ଗ୍ରାମରେ ସାନ ଭାଇର ଠେଙ୍ଗାମାଡରେ ବଡଭାଇର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଗତ ରବିବାର ୧୨ ତାରିଖ ଦିନ ପାଣିଭଣ୍ଡାର ଗ୍ରାମର ପବିତ୍ର ଶବରଙ୍କ ସାନ ପୁଅ ରୋହିତ ଶବର ମଦ ପିଇବା ପାଇଁ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଟଙ୍କା ମାଗିବା ସହ ମାରପିଟ କରୁଥିଲା। ବାପା ପବିତ୍ର ମନାକରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା।

ବଡଭାଇ ସମ୍ବାରୁ ଶବର ଏନେଇ ସାନ ଭାଇକୁ ମନା କରିବାରୁ ରୋହିତ ତାଙ୍କୁ ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା। ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ବଡଭାଇ ସମ୍ବାରୁ ଶବରକୁ ଘରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ସୋମବାର ସକାଳୁ ତାଙ୍କ ର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ବଡଭାଇର ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ଅଭିଯୁକ୍ତ ସାନଭାଇ ରୋହିତ ଶବର ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ସେପଟେ ବାପା ପବିତ୍ର ଓ ମାଆ ଶକୁନ୍ତଳା ସମ୍ବାରୁଙ୍କ ଶବକୁ ନିକଟସ୍ଥ ଲହଡିତଲ ଜଙ୍ଗଲରେ ନେଇ ପୋତି ଦେଇଥିଲେ। ଏନେଇ ଗ୍ରାମବାସୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା ହେବା ପରେ ଘଟଣା ପଦାକୁ ଆସିବା ପରେ ପାଞ୍ଚ ଦିନ ପରେ ପୋଲିସ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଆରମ୍ଭ କରି ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

   Related Posts