Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୭୬ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ ନବୀନ, କରୋନା ମହାମାରୀ ପାଇଁ ପାଳିବେନି ଜନ୍ମଦିନ
  • ||
  • ଶାରଦୀୟ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ଶେଷ, ଶନିବାର ଧରାପୃଷ୍ଠରୁ ବିଦାୟ ନେବେ ମା
  • ||
  • ହାଟରୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଘରେ ଛାଡିଦେବେ କହି ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିଲେ ୮ ସଇତାନ
  • ||
  • କଟକ : କଟକରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରାକେଶ ଆହତ
  • ||

ଡକାୟତି କରୁଥିଲେ, ଖସି ପାରିଲେନି : ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଧରିଲା ପୋଲିସ

29/06/2021 at 9:16 AM

ସୋର, ୨୯/୦୬ : ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା  ଦେଇ ଯାଇଥିବା ୧୬ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ଡକାୟତି ମାମଲା ବଡିବାରେ ଲାଗିଛି । ସୋର ଚପରପଦା ନିକଟରେ ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ କିଛି ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ଏକ କାରକୁ ଅଟକାଇ ଡକାୟତି କରୁଥିଲେ । ତେବେ  ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଟି ଶୁଣି  ସେମାନେ ପାଖରେ ଥିବା ଜଙ୍ଗଲ ଅଡକୁ ଦୌଡି ପଳାଇ ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ୨ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏକ କାରରେ ଡକାୟତି କରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ପାଟି କରିବାରୁ ସେମାନେ ଜଙ୍ଗଲରୁ ପଳାଇଥିଲେ । ଏନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ହାଇୱେ ପାଟ୍ରୋଲିଂ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଖବର ପାଇ ହାଇୱେ ପାଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିବା ପୋଲିସ ଓ ସୋର ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଛାନ୍ ଭିନ୍  କରିଥିଲେ ।ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ, ପୋଲିସ ଓ ଲୁଟେରାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛକା ପଞ୍ଝା ଲାଗିରହିଥିଲା ।

ତେବେ ଜଣେ ଲୁଟେରାକୁ ସୋର ପୋଲିସ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ବିଲ ମଝିରୁ ଧରିଥିବା ବେଳେ ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ପାଖ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ଆଉ ଜଣେ ଲୁଟେରା କାବୁ କରି ପୋଲିସର ଜିମା ଦେଇଥିଲେ । ସୋର ପୋଲିସ  ୨ ଜଣକୁ ଅଟକ ରଖିଥିବା ବେଳେ ସେମାନେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଅଞ୍ଚଳର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ସେମାନଙ୍କ ନାଁ ବିଭିନ୍ନ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

   Related Posts