Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ, ଯୌତୁକ ମାମଲାରେ ଦଫା କାଟିବାକୁ ନେଉଥିଲେ ୬ହଜାର ଟଙ୍କା
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : କୁନ୍ଦେଇ ସରପଞ୍ଚ ନିଲମ୍ବିତ, ଭାରତମାଳା ଯୋଜନାକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||
  • ୨ ଦିନିଆ କନ୍ଧମାଳ ଗସ୍ତରେ ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ଅଧିକାର ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁର ଫାଷ୍ଟଗେଟ୍ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ଠାବ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ହାତୀ ଆତଙ୍କରେ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଯବାନ ଓ ମାଓବାଦୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳି ବିନିମୟ, ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମାଓ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ବାଇକ୍ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର, ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||

ଆଜି ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ : କେଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ହେବ ଉଜ୍ବଳ ଏବଂ କେଉଁମାନେ ହେବେ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ଜାଣନ୍ତୁ

5/06/2020 at 10:26 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୫।୬: ଆଜି ଲାଗୁଥିବା ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣର ପ୍ରଭାବ ରାଶି ଉପରେ ରହିବ । ଏହି ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଜ୍ୟେଷ୍ଠ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ତିଥିରେ ଲାଗୁଛି । ତେଣୁ ଏହା ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ । ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ସମୟରେ ଚନ୍ଦ୍ର ବିଛା ରାଶିରେ ରହିଥିବେ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣର ପ୍ରଭାବରେ କେଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଉପକୃତ ହେବ ଏବଂ କାହାକୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ ।

ମେଷ :

ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ନୂଆ ଜିନିଷ ଆଣିବ । ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ବଳ ହେବାର ସମୟ ଆସିଛି । ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ହେବ ଏବଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କ ବିଶ୍ବାସ ଆଧାରରେ, ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ।

ବୃଷ :

ଆପଣଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ବହୁତ ଭଲ ହେବ । ସେହି ସମୟରେ ଆପଣ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ଘରେ କୌଣସି ଖରାପ ରାସାୟନିକ ପଦାର୍ଥ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ମିଥୁନ :

ଆପଣମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ । ଅର୍ଥ ଲାଭ ହେବ ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତିର ଯୋଗ ରହିଛି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକଙ୍କ ପାଇଁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ରିନୋଭେସନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

କର୍କଟ :

ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ଏବଂ ଶିକ୍ଷାଗ୍ରହଣର ସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ । କିନ୍ତୁ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବବା ଉଚିତ୍ ।

ସିଂହ :

ଆପଣ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେନାହିଁ । ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ଉପହାର ବିଶେଷ ଭାବରେ ଜଣେ ମହିଳା କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଦ୍ବାରା ପାଇବେ । ଅଲୌକିକତା ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢିବ ।

କନ୍ୟା :

ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଉତ୍ସାହ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ବ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥାନରେ ରଖିବ । ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଖାସ୍ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିବାକୁ ପଡିବ ।

ତୁଳା :

ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ । ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ଅତି ନିକଟତର ହେବ । ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଅତି ନିକଟତର ହେବ । ପ୍ରେମିକା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ ।

ବିଛା :

ଏହି ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇବ । ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବହୁ ପରିମାଣରେ ହ୍ରାସ ପାଇବ । ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଗଭୀର ହେବ । ପରିବାର ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ଧନୁ :

ରୋଗ ସହ ଲଢିବାର କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ରକ୍ତଚାପ କିମ୍ବା ରକ୍ତ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ମହିଳାମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ଋଣର କିସ୍ତି ପରିଶୋଧ କରିପାରିବେ ।

ମକର :

ଏହି ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ଆପଣଙ୍କୁ ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଏବଂ ସରକାରୀ ସୁବିଧା ଆଣିଦେବ । ସରକାରଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ। ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଯୋଜନାରୁ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ । ଆପଣ ସରକାରୀ ଚାକିରିର ଲାଭ ପାଇବେ ।

କୁମ୍ଭ :

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ନୂଆ ଜିନିଷ ଆସିବ । ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ । ଏଥି ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ।

ମୀନ :

ପିତାମାତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ । ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ଖରାପ ହୋଇପାରେ । ଗୁପ୍ତ ଜ୍ଞାନ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ପୁରୁଣା ଋଣ କିସ୍ତି ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ।

   Related Posts