Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନାକରେ ବୁଷ୍ଟର ଡୋଜ୍ ପରୀକ୍ଷଣକୁ ଡିସିଜିଆଇର ମଞ୍ଜୁରୀ, ଭାରତ ବାୟୋଟେକ୍ କରିବ କ୍ଲିନିକଲ ଟ୍ରାଏଲ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୬୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦୫୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୬୨୨୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ: ବଲୁଚିସ୍ତାନ ଚେକ୍ ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ୧୦ ସୈନିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଲ୍ୟାମ୍ପ୍ସ ଏମ୍‌ଡି, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଭି. ଅନନ୍ତ ନାଗେଶ୍ୱରନ ହେବେ ଭାରତର ଆଗାମୀ ମୁଖ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ପରାମର୍ଶଦାତା, ଅତିଶୀଘ୍ର ଘୋଷଣା କରିପାରନ୍ତି ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ଦେଶୀ ମଦ ଦୋକାନରେ ପଶି କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କଟୁରୀରେ ହାଣିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଛଡାଇନେଲେ ୭୦ହଜାର ଟଙ୍କା
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଚାଲାଣ ବେଳେ ୧୪ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ଷ୍ଟେସନ ଯିବା ବାଟରେ ଧରିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ୬ ଜିଲ୍ଲା ବେଶୀ ଥରିବ
  • ||

ଡବଲ ମର୍ଡରରେ ବ୍ୟବହୃତ ଲୁହା ଛଡ ଓ ଇନୋଭା ଜବତ କରିବା ଏବେ ପୁଲିସ ପାଇଁ କାଠିକର ପାଠ- ଚଳାଇଛି ଜୋରଦାର ତଦନ୍ତ

21/02/2020 at 8:43 PM

ସୁନ୍ଦରଗଡ ୨୧।୦୨ – କଳ୍ପନା ଦାସ ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅ ବବ୍‌ଲି ମର୍ଡର ମାମଲାରେପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଅନୁପ ସାଏଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣି ପଚରାଉଚରା ଚଳାଇଛି ରାୟଗଡ଼ ପୋଲିସ ।ତେବେ ଅନୁପଙ୍କ ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟ ଆବେଦନକୁ ନେଇ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି ସରକାରୀ ଓକିଲ ଓ ଅନୁପଙ୍କ ଓକିଲ | ତେବେ ରାୟଗଡ଼ ପୋଲିସ ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟ ଉପରେ ବେଶୀ ଜୋର୍‌ ଦେଇଛି |…

କଲ୍ପନା ଦାସ ଓ ବବ୍‌ଲି ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ସବୁ ଲିଙ୍କ୍‌ ଯୋଡିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ପୋଲିସ। ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ବ୍ୟବହୃତ ବୋଲେରୋ ଏବଂ ଲୁହା ରଡ୍‌କୁ ଜବତ କରିବା ପୋଲିସ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇଛି। ଏଥିପାଇଁ ଛତିଶଗଡ଼ର ଏକାଧିକ ପୋଲିସ ଟିମ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ଆସି ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ତଦନ୍ତ କରିବା ସହ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ଅଧିକ ଲୋକ ସାମିଲ ଥିବା ସନ୍ଦେହ କରୁଛି। ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପୂର୍ବଦିନ ମୃତ କଳ୍ପନା ଦାସ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅ ପ୍ରଭାତୀ ଦାସ ଝାରସୁଗୁଡ଼ାରେ ଏକ ହୋଟେଲରେ ରହିଥିବା ରାୟଗଡ଼ ପୋଲିସ ପ୍ରମାଣ ପାଇଛି । ପୋଲିସ ଗତ ବୁଧବାର ଠାରୁ ଇନୋଭା ଗାଡ଼ିକୁ ନିଜ କବଜାକୁ ନେଇସାରିଛି। କିନ୍ତୁ ବୋଲେରୋର ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ପତ୍ତା ମିଳିନାହିଁ । ଅନୁପ ସାଏଙ୍କୁ ୩ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇ ଜେରା କରୁଛି ରାୟଗଡ଼ ପୋଲିସ ।ଆଜି ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନରେ ଦିନ ମଧ୍ୟ ମାରାଥନ ଜେରା ହୋଇଛି | ଡ୍ରାଇଭର ବର୍ଦ୍ଧନ ଟପ୍ପୋର ରିମାଣ୍ଡ ଅବଧି ଶେଷ ହେବା ପରେ ପୁଣି ଜେଲ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି | ଅନୁପଙ୍କ ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟ ସଂପର୍କରେ କୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି ହେବାର ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାହା ଶୁଣାଣି ଘୁଞ୍ଚାଇ ଦିଆଯାଇଛି ।କିନ୍ତୁ ଅନୁପଙ୍କ ଓକିଲ କହିଛନ୍ତି ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟ ସଂପର୍କିତ କୌଣସି ଆବେଦନ ପୋଲିସ କରିନାହିଁ |

ବିଳାସପୁର ରେଞ୍ଜ ଆଇଜି ଦିପାଂଶୁ କାବ୍ରା ନିଜେ ଜେରା କରିବାକୁ ରାୟଗଡ଼ରେ ପହଞ୍ଚି ସମସ୍ତ ସ୍ଥିତିର ତଦାରଖ କରି ରାୟଗଡ଼ ପୋଲିସକୁ ସାବାସୀ ଦେଇଛନ୍ତି | ସେ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଯଥେଷ୍ଟ ପ୍ରମାଣ ଥିବା କହିଛନ୍ତି | ତେବେ ନାର୍କୋଟେଷ୍ଟ କରାଯିବା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଇଛନ୍ତି | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଛତିଶଗଡ଼ ପୋଲିସ ୨୦୧୭ରୁ ଏହି ଡବଲ ମର୍ଡର ମାମଲାରେ ଅନୁପ ସାଏଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ ସଂପର୍କରେ ଜାଣି ସାରିଥିଲା ।କିନ୍ତୁ ଗିରଫଦାରୀରେ ବିଳମ୍ବ ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟରେ ସହାୟକ ହେଲା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି କେତେ ଆଇନଜୀବୀ ।ମାମଲାର ଶୀଘ୍ର ଶୁଣାଣି ପାଇଁ ଫାଷ୍ଟଟ୍ରାକ୍ କୋର୍ଟରେ ବିଚାର କରାଯିବାକୁ ସେମାନେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି |…

   Related Posts