Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (IPL)ରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଆଉ ୨ଟି ନୂଆ ଟିମ । ୨ ଟିମ ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଆସନ୍ତାବର୍ଷ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଇପିଏଲରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ।
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୩୬୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ସତ ହେଲା ଧୋନୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ, ୫ ବର୍ଷ ତଳେ କହିଥିଲେ- ଦିନେ ଏମିତି ହେବ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

ଜେଲରୁ ୩ କୁଖ୍ୟାତ କଏଦୀ ଚମ୍ପଟ, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣକୁ ବ୍ରିଟେନ ଅଦାଲତ ଶୁଣାଇଥିଲେ ୨୨ ବର୍ଷ ସଜା

28/04/2021 at 3:11 PM

ପଞ୍ଜାବ ୨୮/୦୪: ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ଜେଲ, ପଟିଆଲାର ତିନି ଜଣ କଏଦୀ ନିଖୋଜ ହେବା ପରେ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଜେଲ ମ୍ୟାନେଜର ସେମାନଙ୍କୁ ଜେଲ ଭିତରେ ଖୋଜୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ସୂଚନା ନ ପାଇବା ପରେ ତ୍ରିପାଠୀ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଡକାଯାଇଛି । ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି ଯେ କଏଦୀମାନେ କରୋନା ପୀଡ଼ିତ କଏଦୀ ଏବଂ କଏଦୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନିର୍ମିତ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ପ୍ରାଙ୍ଗଣରୁ ଖସି ପଳାଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାକୁ ସରକାରୀ ଭାବେ ନିଶ୍ଚିତ କରାଯାଇନାହିଁ ।

ଜେଲରୁ ନିଖୋଜ କଏଦୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶେର ସିଂ ନାମକ ଜଣେ କଏଦୀ ଉପରେ ଡ୍ରଗ୍ କାରବାର ମାମଲା ରହିଛି । ଏହି ମାମଲାରେ ସେ ଦଣ୍ଡ ଭୋଗୁଥିଲା । ଦ୍ୱିତୀୟ କଏଦୀ ଜସପ୍ରୀତ ସିଂ ଏବଂ ତୃତୀୟ କଏଦୀ ଇନ୍ଦ୍ରଜିତ ସିଂ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଡ୍ରଗ୍ କାରବାର ଅଭିଯୋଗରେ ଜେଲର ଶେର୍ ସିଂକୁ ବ୍ରିଟେନର କୋର୍ଟ ୨୨ ବର୍ଷ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି । ଯାହା ଏକ ଆଇନଗତ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଚୁକ୍ତିନାମା ପରେ ପଟିଆଲାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା ।

ତ୍ରିପାଡୀ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ହ୍ୟାରି ବୋପାରାଏ ଜେଲ ଭିତରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଜେଲର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିୟୋଜିତ ଏସକର୍ଟ ଗାଡିକୁ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକରୁ ଫୁଲକିଆଁ ଏନକ୍ଲେଭ ଆଡକୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା । କାରଣ ଏଠାରେ କାନ୍ଥ ଭାଙ୍ଗିବା କାରଣରୁ କାନ୍ଥ ମରାମତି କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଛି । ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ଜେଲର ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକରେ ପଟିଆଲାରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ନଥିବାବେଳେ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ଭିତରେ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଚଳାଇଛି । ଥାନା ତ୍ରିପାଠୀର ଇନଚାର୍ଜ ହ୍ୟାରି ବୋପାରାଏ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପଳାୟନ ନିଶ୍ଚିତ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । କଏଦୀମାନେ କାରାଗାର ଭିତରେ ଲୁଚି ରହିଥାଇ ପାରନ୍ତି ବୋଲି ଏକ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଚାଲିଛି ।

   Related Posts