Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ନିଖୋଜ, ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଅଛି ଗାଡି ଓ ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ଆଣିବା ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ, ରବିବାରଠୁ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇ ଅଛନ୍ତି ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡିଗଲେ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଘଟଣାରେ ରାଜଧାନୀ ହୁଲସ୍ତୁଲ, ଡିସିପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଓ ପୋଲିସ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା : ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଡୋଡା ଘାଟିରେ ଖସିପଡିଲା ମାଟାଡୋର, ୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଆହତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ନିକଟରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ କଂଗ୍ରେସର ଧାରଣା ୩ୟ ଦିନରେ, ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ନଦେଲେ ତୀବ୍ର ହେବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ ମୁଖ୍ୟ କେନାଲରେ ଘାଇ, ଶହ ଶହ ହେକ୍ଟର ଧାନ ଚାଷ ନଷ୍ଟ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶୌଚ ହୋଇ ଫେରିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ କଚାଡିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

କୋଭିଡ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରି ଗିରଫ ହେଲେ ପଞ୍ଜାବୀ ଅଭିନେତା ଜିମି ଶେର୍ଗିଲ

28/04/2021 at 2:47 PM

ପଞ୍ଜାବ ୨୮/୦୪: ପଞ୍ଜାବୀ ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତା ଜିମି ଶେର୍ଗିଲ କୋଭିଡ ପ୍ରୋଟୋକଲ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରି ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି । ବିଳମ୍ବିତ ରାତିର କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ଶୁଟିଂ ଜାରି ରଖିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସରକାରୀ ଆଦେଶ ଉଲ୍ଲଂଘନ, ୩ ପାଣ୍ଡେମିକ୍ ଆକ୍ଟ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ପୋଲିସ ଅଭିନେତା ଜିମି ଶେର୍ଗିଲଙ୍କ ସମେତ ଚାରି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

Catch-22 for Jimmy Shergill!

ଏସଆଇ ମନିନ୍ଦର କୌର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ପାର୍କ ପ୍ଲାଜାର ବାସିନ୍ଦା ଇଶ୍ୱର ନିୱାସ, ମୁମ୍ବାଇର ଭର୍ସୋଭା ପଞ୍ଚ ମାର୍ଗ, ସିଓଡା ଚୌକର ବାସିନ୍ଦା ଆକାଶ ଦୀପ ସିଂ ଏବଂ ଜିରାକପୁରର ମଧୁବନ ହୋମ ବାସିନ୍ଦା ମନଦୀପ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଗତ ତିନି ଦିନ ଧରି ଦଳର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆର୍ଯ୍ୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଏକ ପଞ୍ଜାବୀ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ । ଏହି କାରଣରୁ, ବିଦ୍ୟାଳୟ ଭବନକୁ ଅଧିବେଶନ କୋର୍ଟର ଏକ ସେଟରେ ପରିଣତ କରାଯାଇଥିଲା ।

ସୋମବାର ଦିନ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା ଯେ ସେଠାରେ ଶାରୀରିକ ଦୂରତା ପାଳନ କରାଯାଉ ନାହିଁ କି ସେମାନେ ମୁହଁରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧୁ ନାହାଁନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ, ଏସିପି ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ଭାରିୟମ୍ ସିଂଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପୋଲିସ୍ ଟିମ୍ ଦ୍ୱାରା ଦୁଇଟି ପୋଲିସ୍ ଚାଲାଣ କଟାଯାଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା ଯେ ସେଟରେ ପ୍ରାୟ ୧୫୦ ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି । ଯେଉଁଠାରେ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟରେ ଶୁଟିଂ କରାଯାଉଛି । ସୂଚନା ଆଧାରରେ ଏହି ଚଢାଉ ସମୟରେ ଚାରି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ।

Jimmy Shergill Bags A Web Series From Applause Entertainment

ପଞ୍ଜାବରେ କରୋନା ମାମଲା କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି । କରୋନା ବିସ୍ତାରକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ସରକାର ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛନ୍ତି । ଦୈନିକ ଅପରାହ୍ନ ୫ ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେବା ସହିତ ୱିକେଣ୍ଡ ଲକଡାଉନ୍ ଲାଗୁ କରାଯାଇଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସରକାର ଅନ୍ୟ କେତେକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ମଧ୍ୟ ଲଗାଇଛନ୍ତି ।ଏହା ସତ୍ତେ କିଛି ଲୋକ କୋଭିଡ ପ୍ରୋଟୋକଲକୁ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରୁଛନ୍ତି । ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରୋଟୋକଲ୍ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପ୍ରଶାସନିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବର୍ତ୍ତମାନ କଠୋରତା ଦେଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts