Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କ କଳା କାରନାମା : ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ଘରେ ପଶି ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଠାରୁ ଲୁଟିନେଲେ ୧ କୋଟି ୮୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

10/03/2019 at 5:28 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୧୦/୩ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସର ଭୟଙ୍କର ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୋସାଇଗଂଜ ଥାନାର ପୋଲିସ, ସହକାରୀ ପୋଲିସ ଅନ୍ୟ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ମିଶି ଚଢ଼ାଉ କରିବା ବାହାନାରେ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି | ସେ ପୁଣି ଲକ୍ଷେ କି ୨ ଲକ୍ଷ ନୁହେଁ, ପୁରା ୧ କୋଟି ୮୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା | ଏ ପୁରା ଘଟଣା ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଛି | ସୂଚନା ପାଇ ଲକ୍ଷ୍ନୌର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଏହି ମାମଲାରେ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି | ଉଭୟ ପୋଲିସକୁ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଛନ୍ତି | ଏହାସହ ୨ ପୋଲିସଙ୍କ ସମେତ ୭ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଡକାୟତି ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇଛି | ୨ ପୋଲିସକୁ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି ପୋଲିସ |


ଗୋସାଇଗଂଜ ଥାନାର ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଆଶିଷ ତିୱାରୀ, ପବନ ମିଶ୍ର ନିଜ ଅନ୍ୟ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ମିଶି ଶନିବାର ସକାଳେ ସରସବା ସ୍ଥିତ ଏକ ଫ୍ଲାଟରେ ପଶିଥିଲେ | ସେହି ଫ୍ଲାଟରେ ଅଙ୍କିତ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ରହନ୍ତି | କଳାଧନ ରଖିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ସେ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ ଅଙ୍କିତଙ୍କୁ |


ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚ ବେଳେ ଫ୍ଲାଟରୁ ୨ଟି ବକ୍ସ ଭର୍ତ୍ତି ଟଙ୍କା ଏବଂ ଏକ ଅବୈଧ ପିସ୍ତଲ ମିଳିଥିଲା | ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ସମସ୍ତ ଟଙ୍କାକୁ ବ୍ୟାଗରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି ବ୍ୟାଗ ଧରି ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ କହିଥିଲେ | ଯାଞ୍ଚ ବେଳେ ପୋଲିସ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଅଙ୍କିତଙ୍କୁ ମାରପିଟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ଏହାପରେ ପୋଲିସମାନେ ଆୟକର ବିଭାଗକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଅଙ୍କିତ |


ଆୟକର ବିଭାଗର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଥିଲେ | ଆୟକର ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀ ଜବତ ଟଙ୍କାକୁ ଅଲଗା ସିଲ କରିଥିଲେ | ବ୍ୟବସାୟୀ ଅଙ୍କିତ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ନିଜ ଫ୍ଲାଟରେ ୩.୩୮ କୋଟି ଟଙ୍କା ରଖିଥିଲେ | ବାନ୍ଦ୍ରା ସ୍ଥିତ ଏକ ଖଣିରେ ତାଙ୍କୁ ଏହି ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ଥିଲା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଅଙ୍କିତ | ସେ ଟଙ୍କାରୁ ପୋଲିସକର୍ମୀ ୧ କୋଟି ୮୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ |


ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ବେଳେ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କ ବାସଭବନରୁ ୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜବତ କରାଯାଇଛି | ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ଅଛି |

   Related Posts