Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ପ୍ରେମ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ହତ୍ୟା : ଟୁକୁଡା ଟୁକୁଡା କରି କାଟି ପୋଡିଦେଲେ ଘରଲୋକ

12/02/2019 at 3:23 PM

ଗୟା ୧୨/୨ : ପ୍ରେମ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା | ପ୍ରେମ ପାଇଁ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା | ବିହାର ଗୟାରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି କାଣ୍ଡ | ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ମୃତଦେହକୁ ଟୁକୁଡା ଟୁକୁଡା କରି କାଟି ପେମାର ନଦୀ କୂଳରେ ପୋଡି ଦିଆଗଲା | ଘଟଣାରେ ଗୟା ପୋଲିସ ଯୁବତୀଙ୍କ ବାପା, ଦାଦା ଏବଂ ମାମୁ ପୁଅ ଭାଇକୁ ଗିରଫ କରି ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି | ୩ ଜଣ ପୋଲିସ ପାଖରେ ନିଜ ଦୋଷ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି |


ଗୟା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମନିୟରି ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବତୀ ବଜିରଗଞ୍ଜ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଶୋଭା ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାରଲୋକ ଯୁବତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ରାଜି ନଥିଲେ | ଫଳରେ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ଘରୁ ପଳାଇ ଏକ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ କିଛି ଦିନ ପରେ କୌଣସି କାରଣରୁ ଯୁବତୀ ନିଜ ବାପା ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ | ଯୁବତୀ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିବାପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକେ ଯୁବତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ |


ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଯୁବକଙ୍କ ଉପରେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଅପହରଣ କରି ନେଇଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ | ଉଭୟ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିବାପରେ ପୋଲିସ କୋର୍ଟରେ ୧୬୪ ଧାରା ଅନୁଯାୟୀ, ଯୁବତୀଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲା | ଏହାପରେ ପୋଲିସ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନିଜ ଘରକୁ ପଠେଇ ଦେଇଥିଲା ଏବଂ ଯୁବକଙ୍କୁ ଜେଲକୁ ପଠେଇ ଦେଇଥିଲା | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଯୁବକଙ୍କୁ ଜେଲରୁ ଛଡା ଯାଇଥିଲା |


ଯୁବକ ଦିନେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ | ବିକାଶ କୁମାର ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରୁ ନିଜ ଘର ବଜିରଗଞ୍ଜ ଫେରୁଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା | ପେମାର ନଦୀ ପାଖରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାରଲୋକେ ବିକାଶଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ |


ଏହାପରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାରଲୋକେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସେହି ଜାଗାକୁ ଡାକି ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ତଥାପି ତାଙ୍କ ମନ ଶାନ୍ତି ହେଲାନି ଯେ, ଉଭୟ ଯୁବକ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଏକ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ଟୁକୁଡା ଟୁକୁଡା କରି କାଟି ଦେଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ |
ପୋଲିସ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ପଚରାଉଚୁରା କରିବା ସହ ଶବର ଅବଶେଷକୁ ଏକାଠି କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି |

   Related Posts