Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ପ୍ରେମ ପ୍ରତାରଣାରୁ ହତ୍ୟା: ଧାରୁଆ ଭୁଜାଆଲିରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ହାଣିଦେଲା ପ୍ରେମିକା, କ’ଣ ଥିଲା ପୂରା ଘଟଣା ଜାଣନ୍ତୁ

18/12/2019 at 6:24 PM

ବାଲେଶ୍ବର୧୮/୧୨: ପ୍ରେମ ପତାରଣାରୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଥାନାରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କଲା ପ୍ରେମିକା । ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ଗୁଡ଼ିପଦା ଅଂଚଳରେ ଘଟିଛି ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ । ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତି ହେଲେ ବାଢ଼ା ମାରାଣ୍ଡି । ସେ ବାଲେଶ୍ବରରେ ଥିବା ଭାରତୀୟ ଖାଦ୍ୟ ନିଗମରେ ଓ୍ବାଚ୍‌ମ୍ୟାନ୍‌ ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ । ପ୍ରେମ ପ୍ରତାରଣାରୁ ହତ୍ୟା । ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସମ୍ପର୍କ ପରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ରାଜି ନ ହେବାରୁ ପ୍ରେମିକକୁ ହତ୍ୟା କଲା ପ୍ରେମିକାଥାନାରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ

 ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ଗୁଡ଼ିପଦାରେ ଘଟିଛି ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ। ସେ ବାଲେଶ୍ବର FCIରେ ଓ୍ବାଚ୍‌ମ୍ୟାନ୍‌ ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ । ବାଢାଙ୍କ ନିଜ ଘର ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଶିରିସବଣି ଗାଁରେ । ସେ ବିବାହିତ ଓ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି । ହେଲେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ତାଙ୍କର ଆଉ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠିଥିଲା । ବାଢ଼ା ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ନେଇ ବାଲେଶ୍ବରରେ ଏକ ଭଡ଼ାଘରେ ରହୁଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ବି ଅଛି ।  ମହିଳା ଜଣକ ବାରମ୍ବାର ବିବାହ ପାଇଁ କହୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ରାଜି ହେଉ ନ ଥିଲେ ବାଢ଼ା  ।

 ଯାହାକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ଭିତରେ ସବୁବେଳେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ, ଝଗଡ଼ା ଲାଗି ରହୁଥିଲା । ତେବେ ଗତକାଲି ରାତିରେ ବାଢା ଖାଇପିଇ ଶୋଇବା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ଏକ ଧାରୁଆ ଭୁଜାଲିରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ବାଢ଼ାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ମହିଳା ଜଣକ ହେଲେ ସୀତା ହେମ୍ବ୍ରମ୍‌ । ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପରେ ସୀତା ବାଲେଶ୍ବରରୁ ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ବାରିପଦା ପଳାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ସଦର ଥାନାରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଥିଲେ ।ସେପଟେ ବାଲେଶ୍ବର ଭଡ଼ାଘରୁ ବାଢ଼ାଙ୍କ ରକ୍ତଜୁଡ଼ୁବୁଡ଼ୁ ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ସହଦେବଖୁଣ୍ଟା ପୋଲିସ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଛାନଭିନ୍‌ କରିଛି ଫୋରେନ୍‌ସିକ୍‌ ଟିମ୍‌ ।

   Related Posts