Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରେମ : ଅଲଗା ରହିପାରିଲାନି, କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ସେଣ୍ଟରରୁ ପ୍ରେମିକକୁ ନେଇ ପଳାଇଲା ପ୍ରେମିକା

30/05/2020 at 9:20 AM

ରାଞ୍ଚି ୩୦।୦୫: ଦେଶରେ କରୋନା ମହାମାରୀ  ବ୍ୟାପିବାରେ ଲାଗିଛି । ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସରକାର ବିଭିନ୍ନ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି । ଏପରିକି ବାହାର ରାଜ୍ୟରୁ ଫେରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ରଖିବା ପାଇଁ ସରକାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ସେଣ୍ଟର କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ଏଭଳି ସମୟରେ ଝାଡଖଣ୍ଡର ଘାଟିଶାଲାରେ ଥିବା  କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ସେଣ୍ଟରରୁ ଏକ ଘଟଣା  ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ସେଣ୍ଟରରେ ଥିବା ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ଫେରାର କରିନେଇଯାଇଥିବାର ଘଟଣା ଆସିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗତ ଦେଢ ବର୍ଷ ହେଲା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଦୁଇ ଜଣ ଦୁଇଥର ଘର ପଳାଇ ଯାଇ ବିବାହା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ , କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ମେ ୨୫ରେ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ଚିତୁର ଘଟିଶିଳା ଫେରିଥିଲେ ନ୍ୟୁତନଡିହ ଗାଁ ରୋପାଇ ହାଂସଦଙ୍କ ପୁଅ ଚନ୍ଦ୍ରମୋହନ ହାଂସଦ ।  ସେଠାରେ ସେ ଫେରିବା ପରେ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ନିଜ ଗାଁରେ ହୋଇଥିବା କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ସେଣ୍ଟରରେ ରହିଥିଲେ । ଯୁବକଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଘର ନ୍ୟୁତନଡିହର କୋଲଡିହ ଟୋଳା ଅଞ୍ଚଳର ।

ଗୁରୁବାର ସକାଳ ସମୟରେ ପ୍ରେମିକା କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ଆସିଥିଲେ , ଏବଂ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ । ତେବେ ଏଭଳି କଥା ଶୁଣି ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ସେଣ୍ଟରରେ ଆସି ପହଞ୍ଚି ବୁଝାସୁଝା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କଟଣାଣା ଯୋଗୁଁ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ସେଣ୍ଟରକୁ ଯିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇନଥିଲା । ପରିବାର ଲୋକେ ସେଠାରୁ ଯିବା ପରେ ସଧ୍ୟା ସମୟରେ ଉଭୟ ପ୍ରେମିକା ଓ ପ୍ରେମୀ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ସେଣ୍ଟରରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ଖବର ଆସିଲା । ଯାହା ଶୁଣି ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଆଲୋଡନା ଖେଳିଯାଇଥିଲା ।


ଉଭୟଙ୍କ ଫେରାର ହୋଇଯିବା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ପତ୍ତା ମିଳିନାହିଁ । ସେପଟେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଦାଦା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସାମାଜିକ ରିତୀନୀତିରେ ବିବାହ କରିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ବାରମ୍ବାର ବୁଝାଇଥିଲୁ ଯେ , ଆମ ସମ୍ପ୍ରଦାୟରେ ବିବାହ କରିବା ଉଭୟଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ, ତେଣୁ ବିବାହ କରିହେବ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ଜଣ ପରିବାର କଥା ଶୁଣିନଥିଲେ , କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ସେଣ୍ଟରରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts