Thursday, August 22, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପାଗଳ ପ୍ରେମିକର ଉନ୍ମତ କାଣ୍ଡ: ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ନାବାଳିକା ପ୍ରେମିକାକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ସହ ନିଜେ ମଧ୍ୟ କାଟିହେଲା ବେକ ଓ ହାତ

ବଲାଙ୍ଗିର୧୪|୫: ପ୍ରେମ ଯେତେବେଳେ ପାଗଳ କରିଥାଏ କିଛି ମଧ୍ୟ କରିଥାଏ ସେହି ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି। ଏଭଳି କିଛି ଘଟଣା ଘଟିଛି ବଲାଙ୍ଗୀର ଟିଟିଲାଗଡରେ। ଜଣେ ପାଗଳ ପ୍ରେମିକ ତା ନାବାଳିକା ପ୍ରେମିକାକୁ କରିଛି ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ଆକ୍ରମଣ। ହାତ ଓ ବେକକୁ କାଟିଥିବା ପରେ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ହାତ ଓ ବେକକୁ କାଟି ହୋଇଛି ଆହତ। ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁହିଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଟିଟିଲାଗଡ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଯିବାପରେ ବଲାଙ୍ଗୀର ଭୀମଭୋଇ ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି।

 ଟିଟିଲାଗଡ ଥାନା ବିଜେପୁର ଗାଁର ପଙ୍କଜ ପୋଢ ନାମକ ଯୁବକ ସେହି ଗାଁ ଓ ତାଙ୍କ ନିଜ ସମ୍ପର୍କିୟ ନାବାଳିକା ଭଉଣୀକୁ ଏକ ତରଫା ପ୍ରେମ କରୁଥିଲା। ଝିଅଟି ଏକ ବାହାଘରକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଆଜି ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲା। ଗାଁ ରେ ଝିଅକୁ ଦେଖି ପଙ୍କଜ ତାକୁ ଡାକି ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲା । ହେଲେ ନାବାଳିକା ଏ ପ୍ରସ୍ତାବରେ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ । ସେମାନେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ଓସମ୍ପର୍କରେ ଭାଇ ଭଉଣି ହୋଇଥିବାରୁ କିଭଳି ବାହାଘର ସମ୍ଭବବୋଲି କହିଥିଲା ନାବାଳିକା ଝିଅ।

ଏଥିରେ ପଙ୍କଜ ରାଗିଯାଇ ଗୋଟିଏ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ର ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରଥମେ ନିଜ ହାତକୁ କାଟିଥିଲା। ପରେ ବେକକୁ କାଟିଥିଲା।ଏମିତି ନକରିବାକୁନାବାଳିକା ମନା କରିବାରୁ ପଙ୍କଜ ନାବାଳିକାଙ୍କ ହାତ ଓ ବେକକୁ ଗୁରୁତର ଭାବରେ କାଟିଦେଇଥିଲା। ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ପରିବାର ଲୋକ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଟିଟିଲାଗଡ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ବଲାଙ୍ଗୀର ଭୀମଭୋଇ ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ଅଣି ସେଠାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ନାବାଳିକାଙ୍କ ହାତ ଓ ବେକରେ ଗୁରୁତର ଆଘାତ ଲାଗିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ବୁର୍ଲ୍ଲା ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇପାରେ ବୋଲି ଡାକ୍ତର କହିଥିବା ବେଳେ ପୁଅର ଅବସ୍ଥା ସାମାନ୍ୟ ଠିକ ଥିବା କହିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଦୁଇ ପରିବାର ପୂର୍ବରୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିଲେ । ନାବାଲିକାଙ୍କୁ ଏଥି ନିମନ୍ତେ ଆକଟ କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପଙ୍କଜ  ବରାବର ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଜବରଦସ୍ତ କରୁଥିବା କହିଛନ୍ତି ନାବାଳିକାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ।

208 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର