Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୬୮୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୬୨୧ ମୃତ
  • ||
  • ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଧକ୍କା ହେଲା ୨ ଜାହାଜ
  • ||
  • ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲାଣି ଆଇଏମଡି, ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ବାଘ ଗଣନା ବେଳେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା !
  • ||
  • ଶୀତ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ବିରୋଧିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ହସ୍ପିଟାଲରେ ନର୍ସଙ୍କ ସହ ହୋଇଗଲା ପ୍ରେମ : ପ୍ରଥମେ କହିଲା -‘ତମେ କେବଳ ମୋର, ଆମେ ଜୀବନ ସାଥି ହୋଇ ରହିବା’, ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ପରେ ଠକିଦେଲା ଯୁବକ

15/06/2021 at 10:28 AM

ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର,୧୫/୦୬: ମଥା ଛୁଇଁ କଥା ଦିଅ । ତମେ କେବଳ ମୋର । ଯେତେ ଝଡଝଞ୍ଜା ଆସିଲେ ବି ମୋ ହାତ ଛାଡିବନି । ଆମେ ଦୁହେଁ ମିଶି ଜୀବନ ସାଥୀ ହୋଇ ରହିବା । ପ୍ରେମ ଆଗରେ ବୟସ କେବଳ ଗୋଟିଏ ସଂଖ୍ୟା । ଏପରି କିଛି ମିଠାମିଠା କଥା କହି ଜଣେ ନର୍ସଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇଲା । କଥା ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ସହ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରହିଲା । ପରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଧୋକା ଦେଲା । ଏଭଳି ଏକ ଅଭିଯୋଗରେ ଇନ୍‌ଫୋସିଟି ଥାନା ପୁଲିସ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ସେ ହେଲେ ବାଲିଅନ୍ତା ଅଞ୍ଚଳର ଶ୍ରୀଧର (ଛଦ୍ମନାମ) । ପୁଲିସ ତା’ ବିରୋଧରେ ସଙ୍ଗୀନ ଦଫା ଲଗାଇ କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି । ସଂପୃକ୍ତ ନର୍ସଙ୍କ ଘର ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଞ୍ଚଳରେ । ସେ ପଟିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଚୁକ୍ତିଭିତ୍ତିକ ନର୍ସ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ହୋଇଥିଲେ ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ପଟିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ସହାରଞ୍ଚଳ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ ପୂଜା (ଛଦ୍ମନାମ) ନର୍ସ ଭାବେ ଚାକିରି କରନ୍ତି । ଏହା କ୍ୟାପିଟାଲ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଅଧୀନରେ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ପୂଜାଙ୍କ ବେଳେ ବେଳେ ସେଠାରେ ଡ୍ୟୁଟି ପଡିଥାଏ । ପୂର୍ବରୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଡାଟା ଏଣ୍ଟ୍ରି ଭାବେ କାମ କରୁଥିବା ଶ୍ରୀଧରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ହିଁ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା । ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ପ୍ରେମ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିଥିଲା । ବିବାହର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ଶ୍ରୀଧର ପୂଜାଙ୍କୁ ସହରର ବିଭିନ୍ନ ହୋଟେଲରେ ନେଇ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲା । କିଛିଦିନ ପରେ ପୂଜା ବାହା ହେବା ପାଇଁ ଜିଦ୍‌ ଧରିବାରୁ ଶ୍ରୀଧର ସଫା ସଫା ମନା କରିଥିଲା । ଦିନ ପରେ ଦିନ ଗଡି ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଶ୍ରୀଧର ଧରାଛୁଆଁ ଦେଇନଥିଲା । ଏପରିକି ବିବାହ ପାଇଁ ଘର ଲୋକେ ପ୍ରସ୍ତାବ ନେଇ ପୁଅ ଘରୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସେଠାରେ ପୂଜାର ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ସହ ମାରିଦେବା ପାଇଁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ଶ୍ରୀଧର । ଏନେଇ ପୂଜା ଇନ୍‌ଫୋସିଟି ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୁଲିସ ଶ୍ରୀଧରକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

   Related Posts