Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

ଦୁଇ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଗୋଟିଏ ପ୍ରେମିକା: ତ୍ରିକୋଣୀୟ ପ୍ରେମ କାହାଣୀର ଦୁଃଖଦ ଅନ୍ତ, ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ପଥରରେ ଛେଚି ହତ୍ୟା କଲା ଅନ୍ୟ ଜଣେ

30/01/2021 at 9:28 PM

ସୁରଟ ୩୦/୦୧: ତ୍ରିକୋଣୀୟ ପ୍ରେମ କାହାଣୀର କରୁଣ ପରିଣତି। ଜଣେ ପ୍ରମିକା କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମିକ ଦୁଇ ଜଣ। ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ହାସଲ କରିବ କିଏ ? ଶେଷରେ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ରୂପ ନେଲା। ଜାନୁଆରୀ ୨୬ ସକାଳ ୮ରେ ସୁରଟର ରେଲଓ୍ବେ ୟାର୍ଡ ପାଖରୁ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ମିଳିଥିଲା। ମୃତକଙ୍କ ନାଁ ସିରାଜ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସେ ସୁରଟରେ ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବୟସ ୨୨ ବର୍ଷ । ଛାନଭନ୍‌ କରିବା ପରେ ରେଲ୍‌ଓ୍ବେ ପୋଲିସକୁ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ହମିରପୁରରୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ।

ସୁରଟ ରେଲଓ୍ବେ ପୋଲିସର ପଚରା ଉଚରା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସତ ଓଗାଳିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ କିଷନର କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ଆଉ ସିରାଜ ଗୋଟିଏ ଝିଅକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଯାହାକୁ ନେଇ ବହୁ ବାର ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ବି ହୋଇଥିଲା। ଏହାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ସେ, ସୁରଟର ରେଲଓ୍ବେ ୟାର୍ଡ ପାଖରେ ଥିବା ବୁଦା ମୂଳରେ ସିରାଜକୁ ପଥରରେ ଛେଚି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ବୋଲି ମାନିଛି। ପରେ ମୃତହେହକୁ ସେଠାରେ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଇ ନିଜ ଘର ହମିରପୁରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ।

୨୬ ଜାନୁଆରୀ ସକାଳ ୮ ସମୟରେ ଆରପିଏଫ୍‌ ପାଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିବା ବେଳେ ୟାର୍ଡ ନିକଟରେ ମୃତଦେହ ପଡ଼ିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲା। ପାଖକୁ ଯାଇ ଦେଖିବା ପରେ ମୃତକଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିବା ଦେଖିଥିଲା । ପୋଲିସ ଏହାକୁ ନେଇ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ତଦନ୍ତ ବେଳେ ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ସିରାଜଙ୍କ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ନିଖୋଜ ଅଛି। ପରେ ଜଣାପଡ଼ିଲା କିଷନ ହମୀରପୁର ପହଞ୍ଚିସାରିଛି । ତାକୁ ଗିରଫ କରି ସୁରଟ ଆଣିବା ପରେ ସମସ୍ତ ମାମଲା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

   Related Posts