Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ରେ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଲଘୁଚାପ, ନେଇପାରେ ଅବପାତର ରୂପ
  • ||
  • ସଂକ୍ରମଣ ସାମାନ୍ୟ କମିଲା : ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍, ୪୦୭୭ ମୃତ
  • ||
  • ୧୧ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୧୭୩୨ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୯ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୧୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ଉପରେ ଚଢିଗଲେ ଯୁବକ, ଜଳି ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ
  • ||
  • ସ୍ୱାମୀ ନା ସଇତାନ ? ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି କଲା ହତ୍ୟା
  • ||
  • ପାରା ଧରିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର, ପୋଡିଗଲା ଶରୀରର ୯୦%
  • ||

ନାଆଁ ଆରମ୍ଭରେ ଏହିସବୁ ଅକ୍ଷର ଥିବା ଝିଅଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତୁ, ସାରା ଜୀବନ ତମର ହୋଇ ରହିବେ

29/01/2019 at 7:07 PM

ଆଜି ଆମେ ସେହି ଝିଅଙ୍କ ବାବଦରେ କହିବୁ, ଯିଏ ଥରେ ଭଲପାଇଲେ ମାନେ ଆଉ କାହାକୁ ଜାନ ଦେବାକୁ ଚାହିଁବେ ନାହିଁ । ସଚ୍ଚାଭାବରେ ଭଲପାଇବା ସହିତ ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିବେ । ଜୀବନରେ ଗୋଟିଏ ପୁରୁଷର ମୁହଁ ଚାହିଁ ସାରାଜୀବନ କାଟିବେ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଝିଅମାନଙ୍କ ସଂପର୍କରେ, ଯେଉଁମାନେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ପୁରୁଷର ସାନ୍ନିଧ୍ୟରେ ହିଁ ବଂଚିଥାନ୍ତି ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପ୍ରଥମରେ କେଉଁ ଅକ୍ଷରର ଥିବା ଝିଅମାନେ ଗୋଟିଏ ପୁଅଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି ଓ ବିବାହ କରନ୍ତି ।

A,N ଓ I ନାଆଁର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ଥିବା ଝିଅମାନେ କେବଳ ଜଣେ ପୁଅକୁ ହିଁ ଭଲପାଇଥାନ୍ତି । ସେମାନେ ସାରା ଜୀବନ ବିଶ୍ଵସ୍ତ ହୋଇ ରହିଥାନ୍ତି । ସେମାନେ ଜୀବନରେ କେବେ ପରପୁରୁଷର ମୁହଁ ଚାହିଁ ନଥାନ୍ତି । ନାଆଁର ଆରମ୍ଭରେ ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷରଥିବା ଝିଅମାନେ ଜୀବନସାଥୀରୂପେ ମିଳିଲେ ଆହୁରି ବଢ଼ିଆ । ସେମାନେ ସବୁଦିନ ନିଜର କରି ରଖିପାରିବେ । ପୁରୁଷ ସହିତ ବିଶ୍ଵସ୍ତ ହୋଇ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ ।  ପ୍ରଥମରେ ଏହିସବୁ ଅକ୍ଷର ଥିବା  ଝିଅମାନେ କେବଳ ଦେଇପାରିବେ ପ୍ରେମ ଖାଲି ପ୍ରେମ । ଏମାନେ ଆଦୌ ପରକୀୟାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ ନାହିଁ । ତା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କର କେହି ଏହି ନାଆଁରେ ଥିବେ ଯଦି ଜୀବନ ସାଥୀ ଡ଼େରି ନ କରି ବିବାହ କରିଯାନ୍ତୁ, ବୈବାହିକ ଜୀବନ ହେବ ସୁଖକର ।

 

G ଓ A ଅକ୍ଷର ନାଁର ଆରମ୍ଭରୁ ଥିଲେ, ଯଦି ନାଆଁ ଦୁଇ ଅକ୍ଷର ବିଶିଷ୍ଟ ହୋଇଥିବ ତା ହେଲେ ଆପଣ ଜଣେ ଭଲ ପ୍ରେମିକା କିମ୍ବା ପତ୍ନୀ ପାଇଲେ ବୋଲି ଜାଣିବେ । ଏହି ଅକ୍ଷରର ଝିଅମାନେ ସ୍ବାମୀ କିମ୍ବା ପ୍ରେମିକା ସହ ସବୁଦିନ ବିଶ୍ବାସଭାଜନ ହୋଇ ରହିପାରିବେ । ଜୀବନସାରା ସାଥୀହୋଇ ବାଟ ଚାଲିବାକୁ କେବେ ବି ପଛେଇଯିବେ ନାହିଁ । ଏହି ଅକ୍ଷରର ଝିଅମାନେ ଚାହିଁବେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ହିଁ ପୃଥିବୀର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ପୁରୁଷ, ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସୁନ୍ଦର ଓ ଗୁଣବାନ ଆଉ କେହି ଦୁନିଆରେ ନାହାଁନ୍ତି ।

ତା ହେଲେ ଆପଣ ଯଦି ଏହି ଅକ୍ଷରର ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି, ତାହେଲେ କାଳବିଳମ୍ବ ନ କରି କରିଯାଆନ୍ତୁ ବିବାହ ।  ତା ହେଲେ ସାରାଜୀବନ ଆପଣଙ୍କର ଖୁସିରେ ବିତିପାରିବ ।

   Related Posts