Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ଯାଏଁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିମାନ ସେବା ବନ୍ଦ, କରୋନା ପ୍ରଭାବ
  • ||
  • କଟକ : ବସ୍‌ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, କେଇ ମିନିଟ୍‌ରେ ଜଳିଗଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବସ୍
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ଜଗାକୁ ଏକା କରି ଚାଲିଗଲା କାଳିଆ, ମା’ ଆଖିରୁ ଶୁଖୁନି ଲୁହ : ମରଶରୀର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଗାଁରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ
  • ||
  • କୋରାପୁର : କୋରାପୁର ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ୩ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ବାହା ବେଦୀରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ, IIFL ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ରହିଛି ଲିଙ୍କ୍
  • ||
  • ସୋର : ପାଣିରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପଞ୍ଚୁକର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ବାଙ୍କଚୁଡା ବେଶରେ ବିଭୂଷିତ ମହାପ୍ରଭୁ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ନିର୍ମାଣଧୀନ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ଯୁବକ, ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୮୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚାକିରୀଆଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର: ୮ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ହୋଇପାରେ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ସିଫ୍ଟ
  • ||

ବାପଘରକୁ ଆସି ପ୍ରେମିକ ସହ ଫେରାର , ବିବାହର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ପ୍ରେମିକ ଛୁ’ : ମହିଳାଙ୍କ ଧାରଣା…

2/08/2020 at 2:25 PM

ମାହାଙ୍ଗା ୦୨।୦୮ : ଜଣେ ନବ ବିହାହିତା କନ୍ୟା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଷୋହଳ ମଙ୍ଗଳାରେ ବାପଘରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଆସି ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ଦୀର୍ଘ ୪ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଗାଏବ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ପରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ପରିବାର, ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ସହ ବିବାହର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ଗାଁକୁ ଫେରାଇ ଆଣିଥିଲେ । ଅନ୍ୟପଟରେ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ କନ୍ୟାଘର ପକ୍ଷରୁ ବୁଝାଶୁଝା କରି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଫେରାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଚତୁରତାର ସହ ନିଜ ଘରେ ତାଲା ମାରି ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପ୍ରେମିକା ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ଜିଦରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଘର ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣା ଦେବା ଘଟଣା ମାହାଙ୍ଗାରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମାହାଙ୍ଗା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏକ ଗ୍ରାମର ଜଣେ ଯୁବତୀ ବଡଚଣା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଜୁଲାଇ ୧୩ ତାରିଖ ଦିନ ବୈଦିକ ରିତି ଅନୁଯାୟୀ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ଷୋହଳ ମଙ୍ଗଳାରେ କନ୍ୟା ବର ସହ ତାଙ୍କ ବାପଘରକୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ । କନ୍ୟା ଘରେ ମଧ୍ୟାହ୍ନଭୋଜନ ପରେ କନ୍ୟା ଗାଁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେହି ଗ୍ରାମର ତାଙ୍କର ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ସାଲେପୁର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ପ୍ରେମିକଙ୍କ ବନ୍ଧୁଘରକୁ ଯାଇ ଗାଏବ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ୪ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଝିଅ ଘରକୁ ନ ଫେରିବାରୁ ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ପ୍ରେମିକ ସହ ଫେରାର ହୋଇଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ବାପମାଆ ବନ୍ଧୁ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଉଭୟଙ୍କୁ ବୁଝାଶୁଝା କରିବା ସହ ବିବାହର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ନିଜ ଗ୍ରାମକୁ ଫେରାଇ ଆଣିଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ କନ୍ୟା ଘର ପକ୍ଷରୁ ବୁଝାଶୁଝା କରି ତାଙ୍କ ଗ୍ରାମକୁ ଫେରାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଇତିମଧ୍ୟରେ ଚତୁରତାର ସହ ପ୍ରେମିକ ଓ ତାଙ୍କ ବାପମାଆ ଘରେ ତାଲା ପକାଇ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ପରେ ପ୍ରେମିକା, ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ବିବାହ ଜିଦରେ ରାତିସାରା ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଘର ସମ୍ମୁଖରେ ବସିଥିଲେ । ଏ ନେଇ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ବାପା ଜୟପୁର ଫାଣ୍ଡିରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ପରିବାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ସେହିପରି ପ୍ରେମିକକୁ ବିବାହ ନ କଲେ ପ୍ରେମିକା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି । ଏ ସଂପର୍କରେ ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀ ଜଗନ୍ନାଥ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କୁ ପଚାରିବାରୁ ସେ କହିଲେ, ଏ ନେଇ ଏକ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏହା ଉପରେ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts