Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ଦିବଙ୍ଗତ ଅଭିନେତା ବିଜୟ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ମାଆ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିସିଲ୍ଡ ଟିକା, ୧୮ ବର୍ଷରୁ ୪୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ
  • ||
  • କୁକୁର ଆକ୍ରମଣରେ ହରିଣ ଗୁରୁତର, ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଗାଁ ଲୋକେ…
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଘର ବାହାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ମାଡିଗଲା ଟ୍ରକ୍, ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ବାମୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : କୋଭିଡ୍ କଟକଣା ଉଲଂଘନ କରି ଗାଁରେ ଚାଲିଥିଲା ବାହାଘର ଭୋଜିଭାତ, ବନ୍ଦ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଚୋରି କରୁଥିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ଖୁଣ୍ଟ, ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ ହାତରେ ଧରାପଡିଲା ଚୋର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨୧ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୧୬୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୧୧ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୧,୮୦୭ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କମିଲା ତାତି : ଆଜି ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ବଜ୍ରପାତ ସହ କୁଆପଥର ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ରାଜ୍ୟରେ ସାପ୍ତାହିକ ସଟ୍‌ଡାଉନ୍, ଜରୁରୀ ସେବାକୁ ଛାଡ଼ିଦେଲେ ସବୁ ବନ୍ଦ
  • ||

ଟିକଟକରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ପ୍ରେମର ଏହି ସବୁ ସୁନ୍ଦର କାହାଣୀ : ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

24/11/2019 at 3:48 PM

ପ୍ରେମ ଏକ ଏପରି ଫିଲିଙ୍ଗ,ଏକ ଏପରି ଶବ୍ଦ ଯାହା ଉପରେ ପୂରା ଦୁନିଆ ଜଡ଼ିତ। ଏହି ଭାବନାକୁ କେବଳ ଫିଲ୍ମ ଦେଖାଇନାହିଁ ବରଂ ଟିକଟକରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଭାବେ ଦେଖାଯାଇପାରିବ। ଟିକଟକରେ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯାହା ପ୍ରେମର କାହାଣୀକୁ କିଛି ସେକେଣ୍ଡରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଲୋକଙ୍କ ମନକୁ ଜିତି ପାରୁଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା ବିଷୟରେ

ସମ୍ପର୍କରେ ରାଗିବା-ବୁଝାଇବା ତ ସାଧାରଣ କଥା ହୋଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର ଲୋକେ ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଏପରି କଥା କହି ଦେଇଥାଆନ୍ତି ଯାହା ତାଙ୍କୁ କହିବା ଉଚିତ୍ ନଥିଲା ଏବଂ ପରେ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଭୁଲ୍ ବୁଝିପାରିଥାଆନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ କିଛଇ ଏପରି ଦେଖାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଟିକଟକ୍ ୟୁଜର ଦିବ୍ୟା ଉପାଧ୍ୟାୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ବକୁ ବୁଝି ପାରିବେ,ଯାହା ଅଧିକାଂଶ ଲୋକେ ବୁଝି ପାରିନଥାଆନ୍ତି।

ଜରୁରୀ ନୁହେଁ ଯେ ପ୍ରେମରେ ଧନୀ-ଗରିବ କିଛି ନଥାଏ। ଏପରି ଏକ ସୁନ୍ଦର ମ୍ୟାସେଜ ଦେଉଛି ଏହି ଭିଡିଓ। ଏହି ଭିଡିଓର କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ଖୁବ୍ ଜବରଦସ୍ତ ଯାହା ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଗରିବ ଝିଅ ଲୋକଙ୍କୁ ଗୋଲାପ ଫୁଲ ବିକ୍ରି କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ଝିଅ ତାଙ୍କୁ ସ୍ନେହରେ ଫୁଲ ଦେଉଛନ୍ତି। ଫଳରେ ଝିଅ ଖୁସି ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୧.୫ମିଲିୟନ୍ ଲାଇକ୍ସ ମିଳି ସାରିଛି। ଭିଡିଓଟି ଟିକଟକରେ ଖୁବ୍ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି।

ଦୁନିଆରେ ସବୁଠୁ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ହେଉଛି ଭାଇ ଏବଂ ଭଉଣୀଙ୍କର। ଏହି ଖଟା-ମିଠା ସମ୍ପର୍କରେ ଝଗଡ଼ା ଏବଂ ବହୁତ ପ୍ରେମ ଲୁଚି ରହିଥାଏ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସମ୍ପର୍କର ଗୁରୁତ୍ବକୁ ଦର୍ଶାଯାଇଛି। ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିବ। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୧.୯ମିଲିୟନ୍ ଲାଇକ୍ସ ମିଳି ସାରିଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟିକଟକ୍ ୟୁଜର ସନରିଶ ବେଦ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ସତରେ ମର୍ମସ୍ପର୍ଶୀ ହୋଇଛି।

ସେହିପରି ବାପା ଏବଂ ଝିଅର ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କଠୁ ବଡ଼ ନୁହେଁ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ଉପସ୍ଥିତ କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ କିପରି ଜଣେ ବାପା ନିଜ ଝିଅର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଆଗେ ଛିଡ଼ା ହୁଅନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୨.୫ମିଲିୟନ୍ ଭିଉଜ ମିଳି ସାରିଛି। ଏହି ଭିଡିଓର ପ୍ରଶଂସା ଲୋକେ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts