Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ଫେସବୁକରେ ଦୁଇ ବିବାହିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଲା ପ୍ରେମ : ପ୍ରେମରୁ ପରିଣୟ ଓ ଶେଷରେ ଧୋକା

16/10/2018 at 4:07 PM

ଦୁର୍ଗ ୧୬/୧୦ : ଫେସବୁକରେ ଦୁଇଜଣ ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମେ ବନ୍ଧୁତା ଓ ପରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ହୋଇଥିଲା | ପରସ୍ପରକୁ ନିଜ ନିଜର ଟେଲିଫୋନ ନମ୍ବର ଦେଇ ଟେଲିଫୋନରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ ହେଲା | ଏହାପରେ ବିବାହିତ ମହିଳା ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ରାୟପୁର ଆସିଥିଲେ | ରାୟପୁରରେ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଦୁଇ ମାସ ରହିଥିଲେ | ଏବେ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କୁ ପାଖରେ ରଖିବାକୁ ମନା କରିଦେଲେ | ଫଳରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳା ଥାନାର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବିବାହିତ ଯୁବକ ସଚିନ ହୁନ୍ଦକରକୁ ଗିରଫ କରିଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରାୟପୁରର ମଠପୁରେନାର ନିବାସୀ ସଚିନଙ୍କ ବୟସ ୩୫ ବର୍ଷ | ସେ ବିବାହିତ | ଫେସବୁକରେ ଜଣେ ୨୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥିଲା | ଏହି ବନ୍ଧୁତା ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ପ୍ରେମରେ ରୂପାନ୍ତରିତ ହୋଇଥିଲା | ଦୁହେଁ ଫେସବୁକ ଅପେକ୍ଷା ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ଫୋନରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରୁଥିଲେ | କିଛି ଦିନ ପରେ ବିବାହିତା ମହିଳା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଓ ପରିବାର ଅଗୋଚରରେ ସଚିନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ରାୟପୁର ଚାଲି ଆସିଥିଲେ | ସଚିନ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ରାୟପୁରର ସିମରନ ଷ୍ଟ୍ରିଟରେ ଥିବା ଏକ ଫ୍ଲାଟକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ |
ସେଠାରେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସଚିନ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ | ତେବେ ଏଥିରେ ମହିଳା ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ | ଫଳରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ସିନ୍ଦୁର ଲଗାଇ ସଚିନ କହିଥିଲେ ଯେ, ଏବେ ତ ବିବାହ ହୋଇଗଲା | ତେଣୁ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରକ୍ଷା କରିବାରେ ଅସୁବିଧା କ’ଣ ! ତଥାପି ମହିଳା ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ | ସଚିନ ତାଙ୍କ ସହ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ | ଦୀର୍ଘ ୨ମାସ ଧରି ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରକ୍ଷା କରିବା ପରେ ସଚିନ ମହିଳାଙ୍କୁ ଆଉ ପାଖରେ ରଖିବାକୁ ଚାହିଁନଥିଲେ | ଫଳରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳା ରାୟପୁର ମହିଳା ଥାନାରେ ପହଂଚି ସମସ୍ତ ଘଟଣା ବର୍ଣନା କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ସଚିନକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି |

   Related Posts