Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ପାଠ ପଢୁନଥିଲା ବୋଲି ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ବାପା, ପୋଡିଯାଇଛି ଶରୀରର ୬୫ ଭାଗ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ନର୍ଭେରାମ ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟକର ଚଢାଉ, ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ରର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୨ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଡ୍ରାମାରୁ ପ୍ରେମ, ବିବାହର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ… ଶେଷରେ ଜେଲ୍ ଗଲେ ଧୋକ୍କାବାଜ ପ୍ରେମିକ

8/12/2020 at 9:39 AM

ଚୌଦ୍ବାରା ୮।୧୨: ପୁଣି ଲଭ୍-ସେକ୍ସ-ଧୋକ୍କାର ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ । ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେମ କଲେ। ପରେ ବିବାହର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିଲେ । ଶେଷରେ ପ୍ରତରଣା କରି ବନ୍ଧାହେଲେ ଧୋକ୍କାବାଜ ପ୍ରେମିକ । ଏଭଳି ଏକ ନିନ୍ଦନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଚୌଦ୍ବାର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ । ପୀଡିତା ଯୁବତୀ ଏ ନେଇ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ଚୌଦ୍ବାର ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶ୍ରୀନାଥ ସ୍ବାଇକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଚୌଦ୍ବାର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଘଟଣା । ଏହି ଅଞ୍ଚଳର ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ ଜଣେ ଡ୍ରାମା କଳାକାର ଭାବେ କାମ କରନ୍ତି । ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ଚୌଦ୍ବାର ଥାନା ନୂଆପାଟଣା ଗାଁକୁ ସେ ଏକ ଡ୍ରାମାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ସହ କଳାକାର ଭାବେ ଶ୍ରୀନାଥ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ । ସେଠାରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭେଟ ହୋଇଥିଲା । ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତ୍ବ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଏମିତି କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବା ପରେ ବନ୍ଧୁତ୍ବ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ବଦଳିଯାଇଥିଲା । ଘର ଲୋକଙ୍କ ଅଜାଣତରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂପର୍କ ଅତି ନିବିଡ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ଏପରିକି ୨୦୧୯ ମସିହା ଅଗଷ୍ଟ ୧୧ ତାରିଖରେ ପୁରୀର ଏକ ମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀନାଥ ପୀଡ଼ିତା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ସେଠାରେ ଉଭୟ ସାଥିହୋଇ ରହିଥିଲେ । କିଛି ଦିନ ପରେ ଉଭୟ ଘରକୁ ଫେରିଆସିଥିଲେ । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଚୌଦ୍ବାରରେ ରହୁଥିବାବେଳେ ଶ୍ରୀନାଥ ନିଜ ଘରେ ରହୁଥିଲେ । ମାତ୍ର ଉଭୟ ମଧ୍ୟରେ ଫୋନ୍ ରେ ଯୋଗାଯୋଗ ହେବା ସହ ଶ୍ରାନୀଥ ଯୁବତୀଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବାଆସିବା କରୁଥିଲେ ।

ଏମିତି କିଥି ଦିନ ଚାଲିବା ପରେ ହଠାତ୍ ଯୁବତୀଙ୍କ ଫୋନ୍ ଉଠାଇଲେନି ଶ୍ରୀନାଥ । ଫୋନ୍ ନଉଠାଇବା ସହିତ ଯିବା ଆସିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପୀଡ଼ିତା ଖବର ପାଇଲେ ଯେ, ଶ୍ରୀନାଥ ଆସନ୍ତା ୯ ତାରିଖରେ ଅନ୍ୟତ୍ର ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି । ପୀଡିତା ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାରୁ ଟଙ୍କା ନେଇ ଚୁପ୍‌ ହୋଇ ରହିବୁ ନଚେତ୍‌ ମାରିଦେବୁ ବୋଲି ଧମକ ମିଳିଥିଲା ।

ଏହାପରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଥାନାର ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଶ୍ରୀନାଥକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଥିଲା । ଜାମିନ ନାମଞ୍ଜୁର ପରେ ତାକୁ ଚୌଦ୍ବାର ଜେଲକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି ।

   Related Posts