Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ପ୍ରେମ ପରେ ପ୍ରତାରଣା : ଗର୍ଭବତୀ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଛାଡି ପଳାଇଲା ବିବାହିତ ଯୁବକ

10/03/2020 at 9:32 AM

ଆଠଗଡ୧୦।୩: ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେମ, ପରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ । ବିବାହ କରି ଗର୍ଭବତୀ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ ଯୁବକ । ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ଅଠରନଳା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଅନାଥ ଯୁବତୀ ସହ । ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇ ଗର୍ଭବତୀ କରିବା ପରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି ଡ୍ରାଇଭର ସ୍ବାମୀ । ପୂର୍ବରୁ ସେ ବିବାହିତ ବୋଲି ଜାଣିବା ପରେ ଏବେ ଚଡକ ପଡିଛି ଯୁବତୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ । ଏଭଳି ଧୋକ୍କା ନେଇ ଆଠଗଡ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ଅଠରନଳା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବତୀ ସିଲାଇ କାମ କରୁଥିଲେ । ସେଠାରେ ଡ୍ରାଇଭର ଭାବେ କାମ କରୁଥିବା ଆଠଗଡ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା । ପରେ ଉଭୟ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହ ପରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଘରକୁ ନନେଇ କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଘରଭଡା ନେଇ ରଖିଥିଲେ । ତେବେ ଗତ ଏକ ମାସ ଧରି ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଟ୍ରକରେ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ବୁଲିଥିବା ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଗତ ୧୦ ଦିନ ତଳେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଜଗତପୁରଠାରେ ଛାଡ଼ି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ସେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଖୋଜି ଖୋଜି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ମାତ୍ର ସେଠାରେ ଯାହା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ତଳୁ ମାଟି ଖସିଯାଇଥିଲା । ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ବିବାହିତ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ପିଲା ଅଛନ୍ତି । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସ୍ଥାନୀୟ ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଜଣାଇ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲା ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମାଡମାରିବା ସହିତ ତାଙ୍କର ବିବାହ ସମ୍ପର୍କିତ ସମସ୍ତ କାଗଜପତ୍ର ଓ ଫଟୋ ସବୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ଶେଷରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଆଶ୍ବସ୍ତି ଫାଉଣ୍ଡେସନକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଖବର ପାଇ ଆଶ୍ବସ୍ତି ଫାଉଣ୍ଡେସନର ସମ୍ପାଦିକା ବିଜୟଲକ୍ଷ୍ମୀ ମହାପାତ୍ର ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସେଠାରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ । ପରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନେଇ ସେ ଆଠଗଡ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts