Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶବ୍ୟାପୀ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ରାଲି ବାହାର କରିବେ କୃଷକ, ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ରେ ପାଳନ କରିବେ ଏହି ଦିବସ
  • ||
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ: ଆଜି ଇତିହାସ ରଚିବାକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ରବି ଦାହିଆ, ପୁରୁଷ ହକି ଉପରେ ବି ରହିବ ନଜର
  • ||
  • ତୃତୀୟ ଲହରକୁ ନେଇ ସତର୍କ କରାଇଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ଭକ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ଘୋଷଣା, ୧୬ ତାରିଖରୁ ଖୋଲିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ୧୬ରୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଖୋଲିବ
  • ||
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ହକି ସେମିଫାଇନାଲ୍‌ରେ ହାରିଲା ମହିଳା ଦଳ, ଫାଇନାଲ୍‌କୁ ଉନ୍ନିତ ହେଲା ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନା
  • ||
  • ଦେବଗଡ : ହନୁମାନ ପଇସା ରାକେଟ୍ ଠାବ : ୩ ଗିରଫ, ୨ଟି ହନୁମାନ ପଇସା ଜବତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ସାଲେପୁର ଅଞ୍ଚଳରୁ ବିରଳ ଏଣ୍ଡୁଅ ଉଦ୍ଧାର, ବଦଳାଉଛି ରଙ୍ଗ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ ବାରହା ମାଂସ, ୩ ଶିକାରୀଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ରେଙ୍ଗାଳି ଡ୍ୟାମ୍‌ରୁ ଛଡାଗଲା ଚଳିତ ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ବନ୍ୟାଜଳ, ୭ ନମ୍ବର ଗେଟ୍ ଦେଇ ଜଳ ନିଷ୍କାସିତ
  • ||

ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କେବେ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ ଧୋକା : ପ୍ରକୃତ ଜୀବନସାଥୀ ହେବାର ଦେଇଥାନ୍ତି ପ୍ରମାଣ

4/08/2020 at 10:29 AM

କିଛି ଲୋକ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ସଫଳ ହୋଇଥାନ୍ତି ତ କିଛି ଲୋକ ମଝି ରାସ୍ତାରେ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥାନ୍ତି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ରିଲେସନଶିପ୍,କ୍ୟାରିୟରୟଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମନୁଷ୍ୟ ସ୍ବଭାବ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଛି। କୁହାଯାଏ ଯେ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନର ଅନେକ ରାଜ ଖୋଲିଥାଏ। ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସମ୍ପର୍କରେ କେବେ ଧୋକା ଦେଇ ନଥାନ୍ତି। ଏହା ସହ ଭଲ ପାର୍ଟନର ମଧ୍ୟ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏପରି ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ।

୧.ମେ​‌ଷ ରାଶି : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ,ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରେମରେ ବିଶ୍ବାସୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। କୁହାଯାଏ ଯେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଉଦ୍ୟମ କରିଥାନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କେହି ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିବା ଅନୁଚିତ୍ ।

୨. କର୍କଟ ରାଶି : କୁହାଯାଏ ଯେ କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇଥ।ନ୍ତି । ସେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ କୌଣସି ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ଏକୁଟିଆ ଛାଡ଼ି ନଥାନ୍ତି। କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଉଦ୍ୟମ କରିଥାନ୍ତି ।

୩. ସିଂହ ରାଶି : କୁହାଯାଏ ଯେ ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସହଜରେ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି । ଇମୋସନାଲ ହେବା କାରଣରୁ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପ୍ରେମକୁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦେଇଥାନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ସରଳ ସ୍ବଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏମାନେ ଉପଯୁକ୍ତ ଜୀବନସାଥୀ ମଧ୍ୟ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥାନ୍ତି । 

୪. ତୁଳା ରାଶି : କୁହାଯାଏ ଯେ ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହୃଦୟରେ ପ୍ରେମ ଭରି ରହିଥାଏ । ମିଶୁକ ସ୍ବଭାବର ହୋଇଥିବା କାରଣରୁ ଏମାନେ ସହଜରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥାନ୍ତି । କୁହାଯାଏ ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ଏମାନେ କାହାରି ଶୁଣନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ନିଜ ହୃଦୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମନାରେ ଖୋଲି ରଖି ଦେଇଥାନ୍ତି ।

୫.ମୀନ ରାଶି : କୁହାଯାଏ ଯେ ମୀନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଖୁବ୍ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ନିଜ ଭାବନାକୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଜଲଦି ଏକତରଫା ପ୍ରେମ ହୋଇଯାଇଥାଏ । ଏମାନେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଉଦ୍ୟମ କରିଥାନ୍ତି ।

   Related Posts