Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେବାଳିଆ ଦ୍ଵାର ଦେଶରେ ଥିବା ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ପାଇଁ ଅକ୍ସିଜେନ ପାଲଟିଲା ଭାରତ, ଦେଲା ଏତେ କୋଟି ସହାୟତା
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସର ୧୮ ଜଣିଆ ନିର୍ବାଚନ କମିଟି, ନରସିଂହ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ ୮୭୭୨ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ପୁଣି ନିରାଶ ହେଲେ ସୁମିତ୍, ଆବେଦନ ଖାରଜ କଲେ ଏସଡିଜେଏମ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ହିଂସା ! ସମିତି ସଭ୍ୟାଙ୍କ ଗାଡି ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ମହିଳାଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଲେ ଧରମ ଭାଇ ! ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବିଲଡର୍ ସଂସ୍ଥାର ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ, ୩ ଶ୍ରମିକ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||

ପ୍ରେମ, ବିବାହ ପରେ ଧୋକା – ଗର୍ଭବତୀ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡି ପଳାଇଲା ସ୍ୱାମୀ

21/09/2019 at 10:14 PM

ଭୁବନ ୨୧।୦୯ – ପ୍ରଥମେ ଦେଖା,ପରେ ପ୍ରେମ ଆଉ ତାପରେ ହେଲା ବିବାହ । ଆଉ ଏହାର କିଛି ଦିନ  ପରେ ସମ୍ପର୍କରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ଫାଟ । ୩ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡି ପାଳାଇଗାଲା ସ୍ୱାମୀ । ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । କିନ୍ତୁ ଦିନ ପରେ ଦିନ ଗଡୁଛି ହଲେ କାର୍ଯୟାନୁଷ୍ଠାନ ଶୂନ ।

ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ଭୁବନ ଥାନା  ମହୁଲପାଳ ଗ୍ରାମ ମଝିସାହିର ଅଶୋକ ସାହୁଙ୍କ ପୁଅ ତ୍ରିଲୋଚନ ସାହୁ, ବୟସ  ୨୪ ବର୍ଷ, ସେ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ ଫାଇନାସ୍ କମ୍ପାନୀ ରେଯାଜପୁର ଅଂଚଳରେ  କାମ କରୁଥିଲେ । ଆଜକୁ ପ୍ରାୟ ଦେଢ ବର୍ଷ ତଳେ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା କୋରେଇ ଥାନା ଗୋରଖପୁର ଜଣେ ଝିଅ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢିଥିଲା ।ପରେ ଉଭୟଙ୍କ  ବିବାହ ବିରଜା ମନ୍ଦିର ରେ  କରାଇଥିଲେ । ଶାଶୁ ଘରେ କିଛି ଦିନ କାଟିବା ପରେ ଦୁହେଁ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ଦାନଗଦୀରେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହିଥିଲେ । ଆଉ ଏହାର କିଛି ଦିନ  ପରେ ସମ୍ପର୍କରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ଫାଟ । ସାମାନ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ କାଥାକୁ ନେଇ ଉଭୟ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରାୟ ସମୟରେ ଝଗଡା ହେଉଥିଲା ।ଆଜକୁ ପ୍ରାୟ ଅଢେଇମାସ ହେବ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ସେଠାରେ ଛାଡି କେଉଆଡେ ପାଳାଇଗଲା ସ୍ବାମୀ ତ୍ରିଲୋଚନ ।

କବିତା ଓ ତାର ପରିବାର ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି କାରିବା ପରେବି  ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ । କେଉଠିବି ତ୍ରିଲୋଚନର ଟେର ପାଇନଥିଲେ  । ପରେ ଉପାୟ ଶୂନ୍ୟହୋଇ ୩ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ସ୍ତ୍ରୀ  ଶାଶୁ ଘରକୁ ପଳାଇ ଆସିଥିଲେ   । ଶାଶୁ ଘର ଲୋକେ ତାକୁ ଘରେ ପୁରେଇ ଦେଇନଥିଲେ ଏବଂ ମାଡ ମାରି  ସେଠାରୁ ତଡି ମଧ୍ୟ ଦେଇଥଲେ । ପରେ  ସ୍ତ୍ରୀ  ଓ ତାର  ପରିବାର ଲୋକେ ଭୁବନ ଥାନାର ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇ ନ୍ୟାୟ ମାଗିଥିଲେ ।ଗତ ୧୬  ତାରିଖରୁ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲେ ବି ଏ ପର୍ଯୟନ୍ତ ପୋଲିସ କୈଣସି କାର୍ଯ।ନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିନାହିଁ । ପୁଅର ମାଆ ବିବାହ ବିଷୟରେ ସେ କିଛି ଜାଣିୁନଥିବା କହିଛନ୍ତି , ତାଙ୍କ ପୁଅ ଯଦି ମନ୍ଦିର କିମ୍ବା କୋର୍ଟରେ ବିବାହ କରିଥିବ ତବେ ପୁଅ ଫେରିବା ପରେ କହିଲେ ସେ କବିତାକୁ ବୋହୁ ରୁପେ ଗ୍ରହଣ କରିବେ । ସେପଟେ ଏନେଇ ପୋଲିସର କୈ।ଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିପାରିନାହିଁ  । ପ୍ରେମ କରି ବିବାହ କରିଥିବା ଗର୍ଭବତୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବେ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ।

   Related Posts