Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

ମା’କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର, ଉଠିପଡି କାରକୁ ଗୋଇଠା ପରେ ଗୋଇଠା ମାରିଚାଲିଲା ପୁଅ…ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

13/12/2019 at 9:15 PM

ନିଜ ପିଲା ପ୍ରତି ମା ଯେମିତି ଯତ୍ନବାନ୍, ଠିକ୍ ସେମିତି ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ବାପା ମାଙ୍କ ପ୍ରତି ସେତିକି ଦାୟିତ୍ବବାନ୍ । ସବୁ ବିପଦ ଆପଦରୁ ଯେମିତି ମା ନିଜ ପିଲାକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେଇଥାଏ, ଠିକ୍ ସେମିତି ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ବାପ ମାଙ୍କ ପ୍ରତି ବିପଦ ପଡିଲେ ଲଢିବା ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସିଥାନ୍ତି । ଠିକ୍ ଏମିତି ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ।
.

ରାଗରେ ଏହି ପିଲାଟି କେମିତି ଗାଡିକୁ ମାରିଥିଲା….ରାଗରେ ଜରଜର ପିଲାଟି ଏତେ ଜୋରରେ କାରଟିକୁ ମାରିଥିଲା ଯେ, ତାର ଗୋଡ଼ରେ ବି ଆଘତ ଲାଗିପାରେ ।

କିନ୍ତୁ ସେ ସବୁକୁ ଖାତିର କରି ନଥିଲା ପିଲାଟି । ନିଜ ପିଲାଟର କିଛି ହେଲେ ଯେମିତି ମା ଆଖିରୁ ଯେମିତି ନିଦ ହଜିଯାଏ, ଠିକ୍ ସେମିତି ମା ଦେହରେ ଆଘାତ ଲାଗିବାରୁ ପୁରା ଦୁନିଆ ସହ ଲଢିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିଛି ।

ଆପଣ ଦେଖୁଥିବା ଏ ଦୃଶ୍ୟ ହେଉଛି ଚାଇନାର । ନିଜ କୁନି ପୁଅକୁ ଧରି ରାସ୍ତା ପାରି ହେଉଥିଲେ ମା । ଠିକ୍ ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଗାଡି ଆସି ତାଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା ।

ଫଳରେ କାର୍ ସହମାଡ଼ ହେବା ପରେ ଛିଟିକି ହୋଇ ରାସ୍ତାରେ ତଳେ ପଡିଯାଇଥିଲେ ଉଭୟ ମା ପୁଅ । ଭାଗ୍ୟବସତଃ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ବଂଚିଯାଇଥିଲା । ହେଲେ ମାଙ୍କ କଷ୍ଟ ଦେଖି ରାଗ ସମ୍ଭାଳିପାରିନଥିଲା ଏଇ କୁନି ପୁଅ ।

ପ୍ରଥମେ ମାକୁ ସମ୍ଭାଳିବା ପରେ ରାଗରେ କାରକୁ ବାରମ୍ବାର ଗୋଇଠା ମାରି ଚାଲିଥିଲା ।କାହା କଥା ଶୁଣିବାକୁ ନାରାଜ୍ ଥିଲା ପିଲାଟି । କାହିଁି କାରଟି ତା ମାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇଲା ବୋଲି ସବୁ ରାଦ ଅଜାଡି ଦେଇଥିଲା ଏହି କାର୍ ଉପରେ । ଏହା ପରେ ଡ୍ରାଇଭର ଜଣଙ୍କ ବାହାରକୁ ଆସିବା ସହ ଉକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଜ କାରରେ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଥିଲେ ।

   Related Posts