ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶଙ୍କରାଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାପାଳ, ରଖିଲେ ପରିକ୍ରମା ପ୍ରକଳ୍ପର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଆଜି ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଭଉଁରୀ : ଅଖ ଚକ ଡେରା ନୀତି ସଂପନ୍ନ
  • ||
  • କୁତବ ମୀନାର ପରିସରରେ ଖନନ ସହ ଆଇକନୋଗ୍ରାଫି କରିବାକୁ ଏଏସ୍‌ଆଇକୁ ସଂସ୍କୃତି ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱ ଅର୍ଥନୈତିକ ମଞ୍ଚର ବାର୍ଷିକ ସମ୍ମିଳନୀ : ମହାମାରୀରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାଟ ବାହାର କରିବେ ବିଶ୍ୱନେତା
  • ||
  • ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ରନ୍ ଅପ୍ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର : କିନ୍ତୁ ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ମିଳିଲାନି ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||

ମାଉସୀ – ପୁତୁରାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀର ଦୁଃଖଦ ଅନ୍ତ; ଲୁମ୍ବିନି ବିହାରରୁ ଯୁଗଳବନ୍ଦୀ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

5/10/2018 at 4:25 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୫/୧୦ : ଭୁବନେଶ୍ୱର ଲୁମ୍ବିନି ବିହାରରୁ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ପୋଲିସ | ଲୁମ୍ବିନି ବିହାରର ଏକ ଅର୍ଦ୍ଧ ନିର୍ମିତ ଘରୁ ଏମାନଙ୍କ ଝୁଲୁଥିବା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି | ଏମାନେ ଗତକାଲିଠାରୁ ଏହି ଘରେ ରହୁଥିଲେ | ସାହିପଡିଶାଠୁ ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରିଛି | ଏମାନଙ୍କ ଘର ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର କୁରେକୁଟୀ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ସମ୍ପର୍କର ଏମାନେ ମାଉସୀ ପୁତୁରା | ୧୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମାଉସୀର ନାଁ ଜ୍ୟୋସ୍ନା ମହାଳିକ ଏବଂ ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁତୁରାର ବୟସ ଉମେଶ ମହାଳିକ |

ମାଉସୀ ସହିତ ପ୍ରେମ ସଂର୍ପକକୁ ଉମେଶ ମହାଳିକ ପରିବାର ଲୋକ ଗ୍ରହଣ କରୁନଥିଲେ | ଫଳରେ ଏମାନେ ଘର ଛାଡି ଗତକାଲି ଆସି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଲୁମ୍ବିନି ବିହାର ଅଂଚଳରେ ରହିଥିଲେ | ଉଭୟ ଯୁକ୍ତ ଦୁଇର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଥିଲେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସିବା ପରେ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ତାହା ଜଣା ପଡ଼ିନାହିଁ | ମୃତ ଉମେଶ ମହାଳିକଙ୍କ ପିତା ଆସି ପହଂଚିଛନ୍ତି | ଏ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଗାଁ ଲୋକେ ଗ୍ରହଣ କରୁନଥିବାରୁ ସେମାନେ ଗତକାଲି ଘର ଛାଡି ପଳେଇ ଆସିଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | କୁଆଡେ ଗଲେ ବୋଲି ଖୋଜାଖୋଜି କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ଆଜି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଖବର ପହଞ୍ଚିଥିଲା ବୋଲି ଉମେଶ ମହାଳିକର ବାପା କହିଛନ୍ତି |

   Related Posts