Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ସହିଦ ବାପାଙ୍କ ପ୍ରତିମୃତ୍ତିକୁ ଜାବୁଡି ଧରିଛି ଝିଅ : ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

15/12/2019 at 4:17 PM

ମାଲକାନଗିରି ୧୫।୧୨: ବାପା କଣ ଜାଣେନି । ବାପାଙ୍କ ସ୍ନେହ କଣ ତାହା ବି ଜାଣେନି । କିନ୍ତୁ  ବାପାଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତିକୁ ଜାବୁଡି ଧରୁଛି କୁନି ଝିଅ । ଏଭଳି ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାର ଲାଗିଛି ।   

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଛତିଶଗଡ ନାରାୟଣପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଘନାଡବାରି ଗାଁରେ ସହିଦ ମୂଲଚାନ୍ଦ କୁଆଁରଙ୍କ ଏକ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଛି । ସବ୍ ଇନିସପେକ୍ଟର ମୂଲଚାନ୍ଦ ୨୦୧୮ ଜାନୁୟାରୀ ୨୪ରେ ସହିଦ ହୋଇଥିଲେ । ନାରାୟଣପୁର ଜଙ୍ଗଲରେ ନକ୍ସଲ ଓ ଯବାନ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସହିଦ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ମୂଲଚାନ୍ଦ । ସେତେବେଳେ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ । ଏବେ ଝିଅ ସହ ବାପାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଅବସରରେ ସେଠାରେ ପରିବାର ବର୍ଗ ଏକାଠି ହୋଇଥିଲେ । ପିଲାଟିକୁ ସେ ତାର ବାପା ବୋଲି ଚିହ୍ନାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା, ପରେ ବାପାଙ୍କ ପ୍ରତିମୃତ୍ତିକୁ ସ୍ନେହରେ ଜାବୁଡି ଧରିବାର ଦୃଶ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ ଆଣିଦେଇଥିଲା । ନିଜ ବାପାଙ୍କ ପ୍ରତିମୂତ୍ତିକୁ ଗେଲ କରିବା ସହ ମିଠା ମଧ୍ୟ ଖୁଆଉଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।  ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା କେମିତି ରହିଛି ବାପା ଓ ଝିଅଙ୍କ ମଧୁର ସମ୍ପର୍କ

   Related Posts