Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୦୪କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡାରେ BSF ଜବାନଙ୍କ କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ, ଟିଫିନ୍ ବୋମା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ଷ୍ଟାଡିୟମ ନିକଟରେ ଉଚ୍ଛେଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ, ୨ ଫ୍ଲାଟୁନ ଫୋର୍ସ ମୃତୟନ
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜନସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ-୨ ସହକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ପୋଲିସ କବ୍‌ଜାରେ ୪ ଆନ୍ତଃ ଜିଲ୍ଲା ଡକାୟତ
  • ||

ବେଳା ପଡିଗଲା ଖରାପ : ଲୁଟ୍ କରି ଖସିବା ବେଳେ ବାଇକରୁ ସରିଗଲା ପେଟ୍ରୋଲ, ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ପିଟି ପୋଲିସ ଜିମା ଦେଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ

4/10/2020 at 2:41 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୪।୧୦: ଲୁଟ୍ କରି ଖସି ଯିବା ବେଳେ ବାଇକରୁ ସରିଗଲା ପେଟ୍ରୋଲ । ୨ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ପିଟିଲେ, ଖଣ୍ଡଗିରି ପୁଲିସର ଜିମା ଦେଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ । ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଭୁବନେଶ୍ବର ଘାଟିକିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ।

ମୋବାଇଲ୍ , ସୁନା ଚେନ୍  ଲୁଟିବା ପେସା ଥିଲା । ଆଖି ପିଛୁଳାକେ ଲୋକଙ୍କଠୁ ଜିନିଷ ଛଡ଼ାଇବାରେ ମାହିର୍  ଥିଲେ। ନିଛାଟିଆ ରାସ୍ତାରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏମିତି ଆତଙ୍କ ଖେଳାଇଥିଲେ ହେଁ କେବେ ବି ଧରାପଡୁନଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଆଜି ବେଳା ଖରାପ ଥିଲା । ଲୁଟିବା ପରେ ଖସିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ବାଇକ୍ ରୁ ପେଟ୍ରୋଲ ସରିଗଲା । ଯାହାକି ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ।ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ଖାଇଛନ୍ତି । ଭୁବନେଶ୍ବର ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ଅଧୀନ ଘାଟିକିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏମିତି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ୨ ଜଣ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ପୁଲିସ ଅଟକ ରଖିଛି ।

କଳିଙ୍ଗନଗର-ଘାଟିକିଆ ରାସ୍ତା ଦେଇ ବାଇକ୍  ଯୋଗେ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି । ସେ ଫୋନ୍ ରେ ଗପି ଗପି ଯାଉଥିଲେ। ଘାଟିକିଆ ଛକ ନିକଟରେ ଗୋଟିଏ ବାଇକ୍ ରେ ୩ ଲୁଟେରା ତାଙ୍କ ପିଛା କରି ମୋବାଇଲ୍  ଛଡ଼ାଇ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ । ଲୁଟେରାମାନେ ଘାଟିକିଆ ଆଡୁ ସମ୍  ହସ୍ପିଟାଲ ଆଡେ ଖସିବା ବେଳେ ଘାଟିକିଆ ଅଞ୍ଚଳର ସୁପରମାର୍ଟ ଛକଠାରେ ପେଟ୍ରୋଲ ସରି ଯାଇଥିଲା । ପିଛା କରୁଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ରାସ୍ତାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ମାଡ଼ି ବସିଥିଲେ । କୌଶଳକ୍ରମେ ଜଣେ ଲୁଟେରା ଅନ୍ଧାରରେ ଖସି ପଳାଇଥିଲା । ଅନ୍ୟ ୨ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ।

   Related Posts