Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ବେଳା ପଡିଗଲା ଖରାପ : ଲୁଟ୍ କରି ଖସିବା ବେଳେ ବାଇକରୁ ସରିଗଲା ପେଟ୍ରୋଲ, ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ପିଟି ପୋଲିସ ଜିମା ଦେଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ

4/10/2020 at 2:41 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୪।୧୦: ଲୁଟ୍ କରି ଖସି ଯିବା ବେଳେ ବାଇକରୁ ସରିଗଲା ପେଟ୍ରୋଲ । ୨ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ପିଟିଲେ, ଖଣ୍ଡଗିରି ପୁଲିସର ଜିମା ଦେଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ । ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଭୁବନେଶ୍ବର ଘାଟିକିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ।

ମୋବାଇଲ୍ , ସୁନା ଚେନ୍  ଲୁଟିବା ପେସା ଥିଲା । ଆଖି ପିଛୁଳାକେ ଲୋକଙ୍କଠୁ ଜିନିଷ ଛଡ଼ାଇବାରେ ମାହିର୍  ଥିଲେ। ନିଛାଟିଆ ରାସ୍ତାରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏମିତି ଆତଙ୍କ ଖେଳାଇଥିଲେ ହେଁ କେବେ ବି ଧରାପଡୁନଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଆଜି ବେଳା ଖରାପ ଥିଲା । ଲୁଟିବା ପରେ ଖସିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ବାଇକ୍ ରୁ ପେଟ୍ରୋଲ ସରିଗଲା । ଯାହାକି ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ।ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ଖାଇଛନ୍ତି । ଭୁବନେଶ୍ବର ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ଅଧୀନ ଘାଟିକିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏମିତି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ୨ ଜଣ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ପୁଲିସ ଅଟକ ରଖିଛି ।

କଳିଙ୍ଗନଗର-ଘାଟିକିଆ ରାସ୍ତା ଦେଇ ବାଇକ୍  ଯୋଗେ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି । ସେ ଫୋନ୍ ରେ ଗପି ଗପି ଯାଉଥିଲେ। ଘାଟିକିଆ ଛକ ନିକଟରେ ଗୋଟିଏ ବାଇକ୍ ରେ ୩ ଲୁଟେରା ତାଙ୍କ ପିଛା କରି ମୋବାଇଲ୍  ଛଡ଼ାଇ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ । ଲୁଟେରାମାନେ ଘାଟିକିଆ ଆଡୁ ସମ୍  ହସ୍ପିଟାଲ ଆଡେ ଖସିବା ବେଳେ ଘାଟିକିଆ ଅଞ୍ଚଳର ସୁପରମାର୍ଟ ଛକଠାରେ ପେଟ୍ରୋଲ ସରି ଯାଇଥିଲା । ପିଛା କରୁଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ରାସ୍ତାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ମାଡ଼ି ବସିଥିଲେ । କୌଶଳକ୍ରମେ ଜଣେ ଲୁଟେରା ଅନ୍ଧାରରେ ଖସି ପଳାଇଥିଲା । ଅନ୍ୟ ୨ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ।

   Related Posts