Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ୨୨୨ ରନର ବିଶାଳ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ : କେ.ଏଲ. ରାହୁଲ, ଦୀପକ ହୁଡାଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ
  • ||
  • ମୋଦୀଙ୍କୁ ସୋନିଆଙ୍କ ପତ୍ର: ବୟସ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ କରୋନା ଟିକା ଦିଆଯାଉ
  • ||
  • ବାଗ୍‌ଚି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କ୍ୟାନସର ହସ୍ପିଟାଲ ଏବଂ କେୟାର ସେଣ୍ଟର ପାଇଁ ସୁବ୍ରତୋ-ସୁସ୍ମିତା ଦେବେ ୪୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ ହେଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ହୋଇଥିଲା ବାଇପାସ୍‌ ସର୍ଜରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡାକ୍ତରଖାନା ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍, ଆବଶ୍ୟକତା ନଥିଲେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ଆଡମିଶନ ମନା
  • ||

କଟକ ପୋଲିସର ନିଦ ହଜାଇ ଦେଇଥିବା ୪ କୁଖ୍ୟାତ ଲୁଟେରା ଧରାହେଲେ – ଲୁଟେରାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି ବିଜେପିର ଯୁବନେତା ରାଜ କିରଣ ଶାହା

24/10/2019 at 6:40 PM

କଟକ ୨୪।୧୦ – କଟକ ସ୍ପେଶାଲସ୍କ୍ବାର୍ଡ ହାତରେ ଲାଗିଛି କୁଖ୍ୟାତ ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ।୪ ଲୁଟେରା ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛନ୍ତି କଟକର ବିଜେପି ଯୁବ ନେତା ରାଜ କିରଣ ଶାହା।. ଅଭିଯୁକ୍ତ ଙ୍କ  ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା ଜବତ କରିଛି ଜଗତପୁର ଥାନା ପୋଲିସ।ବିଭିନ୍ନ ଜାତୀୟ ରାଜ ପଥରେ ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନେ ଦେଖି ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ କରିଥାନ୍ତି ଲୁଟ ପାଟ।.ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ଏମାନେ ଲୁଟ କରିବା ପରେ ପାଟିରେ ସୁନା ପୁରାଇ ସ୍ପିଡ ବାଇକରେ ସେହି ସ୍ଥାନରୁ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିବା ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି।.

କଟକ ସ୍ପେଶଆଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ପଞ୍ଝାରେ ବିଜେପି ଯୁବନେତା।କୁଖ୍ୟାତ ଲୁଟେରା ବାବୁନା ଆଣ୍ଡ କୋ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ସକ୍ରିୟ ସଦ୍ୟ ହେଉଛି ବିଜେପି ଯୁବ ନେତା ତଥା ବାଇମୁଣ୍ଡି ମଣ୍ଡଳ ସାଧାରଣ ସଂପାଦାକ ରାଜ କିରଣ ଶାହା । କଟକର ବିଭିନ୍ନ ରାଜରାସ୍ତାରୁ ଦିନ ହେଉ କି ରାତି ମହିଳା ହୁଅନ୍ତୁ ବା ଯୁବକଙ୍କୁ ଲୁଟ କରୁଥିବା ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ଗିରଫ କରିଛି ଜଗତପରୁ ଥାନା ପୋଲିସ।ପୋଲିସ ହାତରେ ଲାଗିଥିବା ବାବୁନା ଓରଫ ବଳାରାମ ସାହୁ କୁ ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ଗିରଫ କରିବା ପରେ ପଦାକୁ ଆସିଛି ନେତା ଙ୍କ ଚେହେରା।ବାବୁନା ସମେତ ରାଜ କରିଣ ,ରଣଜିତ ମାଳିଆ,କେଶବ ସାମଲକୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଛି ଜଗତପୁର ଥାନା ପୋଲି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଠାରୁ ପୋଲିସ ୫ ଲକ୍ଷରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା ସେମେତ,ଏଟିଏମ କାର୍ଡ, ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଓ ୪ ଟି ବାଇକ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ।

ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ କଟକ ପୋଲିସର ନିଦ ହଜାଇ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ଗିରଫ କରିବା ପୋଲିସର ଏକ ବଡ ସଫଳତା।ଆସନ୍ତୁ ନଜର ପକାଇବା ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ କିଭଳି କରିଥାନ୍ତି ଲୁଟ ପାଟ। ବାବୁନା ଓ କେଶବ ଉଭୟ ଏଖ ସ୍ପିଡ ବାଇକରେ ସହରର ତଥା ଜାତୀୟ ରାଜ ପଥରେ ମାରିଥାନ୍ତି ଚକର ଆଉ ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନ ଦେଖି ମହିଳା ହେଉ ଅବା ପୁରୁଷ ଯାଉଥିବା ଗାଡିକୁ ପ୍ରଥମେ ଗୋଇଠା ମାରି ପକାଇବା ପରେ ସେ ପିନ୍ଧିଥିବା ସୁନାକୁ ଲୁଟ କରି ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଅନ୍ତର୍ଦ୍ଧାନ ହେଇଯାଇଥାନ୍ତି।ଏହା ପରେ ସିଡିଏ ପିଏଚଡି ଅଫିସ ପମ୍ପ ଅପରେଟର ରଞିତ ମାଳିଆ ସାହଯ୍ୟରେ ବିଜେପି ନେତା କିରଣ ଶାହା ମାଧ୍ୟମରେ ହୋଇଥାଏ ବେପାର।ତେବେ ଏହି ଗ୍ୟଙ୍ଗ ନାମରେ ରହିଛି ପ୍ରାୟ ୩୦ ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ମାମଲା।

ନିକଟରେ ଜଗତପୁର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ଲୁଟର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଆଧାରରେ ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ଓ ଜଗତପୁରଥାନା ପୋଲିସ ର ସ୍ପେଶାଲ ଟିମ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ କାବୁ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି।.

   Related Posts