Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାଜପୁର ରୋଡ୍ : ଉପ-କାରାଗାରରେ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଜଙ୍ଗଲୀ ଜନ୍ତୁକୁ ମାରି ମାଂସ ଭାଗବଣ୍ଟା କଲେ, ଭାଗ ଛିଡିଲାନି ବୋଲି ଜଣଙ୍କୁ ମାରିଦେଲେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : କ୍ୟାବିନରୁ ୨ଶହ ଲିଟର ଡିଜେଲ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ : ନଦୀରେ ଭାସୁଛି କୁମ୍ଭୀରର ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଗାଁ ମୁହାଁ ହାତୀ ପଲ, ଭୟଭୀତ ଗ୍ରାମବାସୀ, ପଡିଲା ତାଟି କବାଟ
  • ||
  • ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆଉ କିଛି ?
  • ||
  • କମୁଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୯୫୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅମାନବୀୟ : ଗୋଡାଇବାରୁ କୁକୁରକୁ ହତ୍ୟା, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଇଁ ପୁରୀରେ ୧୪୪ ଧାରା, ଆସନ୍ତାକାଲି ରାତି ୧୦ଟାରୁ ୨୫ ତାରିଖ ଭୋର ୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଟକଣା ଲାଗୁ
  • ||

ରାଜଧାନୀରେ ପୁଣି କଳା ପଲସର ଆତଙ୍କ: ରାତି ନୁହେଁ ଏବେ ଭୋର ସମୟରେ କରୁଛନ୍ତି ଆଟାକ୍

26/06/2019 at 6:03 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୬|୬: ରାଜଧାନୀରେ ପୁଣି କଳା ପଲସର ଆତଙ୍କ । ବୁଧବାର ଭୋରୁ ଭୋରୁ କାରଗିଲ ରାସ୍ତାରେ ଜଣେ ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଉପରେ ହୋଇଛି ଆକ୍ରମଣ । ଲୁଟେରା ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରି ଟଙ୍କା, ସୁନା ଓ ମୋବାଇଲ ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଏ ସିସିଟିଭି ଦୃଶ୍ୟକୁ । ଏକ ସ୍କୁଟି ଦୃତ ଗତିରେ ଆସି ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହେଉଛି । ଆଉ କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଏକ କଳା ପଲସରରେ ତିନି ଜଣ ଆସି ସ୍କୁଟିରେ ଥିବା ମହିଳା ଓ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ଲୁଟପାଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଆହତ ସ୍କୁଟି ଚାଳକ ସୁଭଦ୍ରା ପାତ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ଦୋକାନରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦିବେଶ ସାହୁଙ୍କୁ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ସୁଭଦ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିବା ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଓ ମୋବାଇଲ ସହିତ ଦିବେM ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଗରେ ରଖିଥିବା ୮୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟେରା ଲୁଟିନେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ ଆଧାର କରି କମିସନରେଟ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।  

ଦିବେଶଙ୍କ ବୟାନ ଅନୁଯାଇ ସେ ତାଙ୍କ ମାଲିକଙ୍କୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ପୋଖରୀପୁଟ ଷ୍ଟେସନ ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିଲେ। ତେବେ ସାଙ୍ଗରେ କାହିଁକି ୮୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ ସେନେଇ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।

ରାଜଧାନୀରେ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଆତଙ୍କ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ଲୁଟ୍‌ ପାଇଁ ସେମାନେ ଯାତ୍ରୀ ଏବଂ ପଥଚାରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଛାଉନାହାନ୍ତି । ୧୦ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଏମିତି ୨୦ ରୁ ଅଧିକ ଘଟଣା ଘଟିଗଲାଣି, ଯାହା ରାଜଧାନୀବାସୀଙ୍କୁ ଆତଙ୍କିତ କରିଛି ।

   Related Posts