Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ କମିବନି ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ବଳଙ୍ଗା ଥାନାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଫାଟିଗଲା କାନ୍ଥ, ଆସବାବପତ୍ର ନଷ୍ଟ
  • ||

ରାଜଧାନୀରେ ଲୁଟେରା ରାଜ୍ : ପୋଲିସକୁ ଚାଲେଂଜ ଦେଇ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୬ ଛଅଟି ଅପରାଧ… ତାତିଲେ ଲୋକେ

31/07/2019 at 7:29 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୩୧|୭: ରାଜଧାନୀରେ ଲୁଟେରାରାଜ୍‌ । କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସକୁ ଚାଲେଂଜ ଦେଇ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୬ ଛଅଟି ଅପରାଧ ଘଟାଇଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । କୋଉଠି ମାଉଜର ମୁନରେ ସୁନାଗହଣା ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି ତ ଆଉ କୋଉଠି ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରି ଲୁଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା । ରାଜଧାନୀରେ ଲୁଟେରାରାଜକୁ ନେଇ ତାତିଛନ୍ତି ଲୋକେ । ରାସ୍ତା ରୋକ କରିଛନ୍ତି । ଆଉ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ କମିଶନର ଓ ଡିସିପି ପହଞ୍ଚି ବୁଝାସୁଝା କରିବା ପରେ ଶାନ୍ତ ପଡ଼ିଛି ପରିସ୍ଥିତି । ….ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଦେଖିବା କେମିତି ସାରା ରାଜଧାନୀକୁ ନିଜ କବ୍‌ଜାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ ଲୁଟେରା ।

ମଙ୍ଗଳବାର ଭୋର୍‌ ୪ଟା । ରାଜଧାନୀରେ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଆତଙ୍କରାଜ୍‌ର ଶୁଭାରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ମଞ୍ଚେଶ୍ବର ଥାନା ଅଧୀନରେ ଥିବା ଆଦିମାତା କଲୋନୀରେ ଜଣେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଘରେ ପଶି ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଭୁଜାଲି ଲଗାଇ ଧମକ ଦେବା ସହ ଘର ଆଲମିରା ଖୋଲି ସୁନା ଗହଣା ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ ।

ଏହାର ଘଣ୍ଟାକ ପରେ ଅର୍ଥାତ ଭୋର୍‌ ୫ଟା । ସେଇ ମଞ୍ଚେଶ୍ବର ଥାନା ଗାଡ଼କଣରେ ବ୍ଲାକ୍‌ ପଲସରରେ ବୁଲୁଥିବା ୩ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ମାଉଜର ମୁନରେ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର, ଟଙ୍କା । ଏହା ପରେ ଦିନ ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ଗୋଟାଏରେ ପୁରୀ ବାଇପାସ୍‌ରେ ଥିବା ମହିମା ମୋଟର୍ସର ମାଲିକ ତଥା ବିଲଡର ତାପସ ରଞ୍ଜନ ପରିଡ଼ାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼ କରି ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ।

ଏଥି ସହ ଗାଡ଼ି ସୋ’ରୁମକୁ ଆସିଥିବା ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଝାମ୍ପିନେଇଥିଲେ । ଠିକ୍‌ ସେଇ ସମୟରେ ସହିଦ ନଗର ହୋଟେଲ ଏମ୍ପାୟାର୍ସ ସାମ୍ନାରୁ ଏକ କାର କାଚ ଭାଙ୍ଗି ୫୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ।

 ଏହାର କିଛି ସମୟ ପରେ ଏୟାରଫିଲ୍ଡ ଥାନା ଅଂଚଳରୁ ଆସିଥିଲା ଆଉ ଏକ ଅପରାଧର ଖବର । ଥାନାର କିଛି ଦୂରରେ ଜଣେ ଯୁବକକୁ ଗୋଡ଼ାଇ ଗୋଡ଼ାଇ ହାଣିଥିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଯୁବକ ହେଉଛନ୍ତି ହାତିଆଶୁଣିର ଅଧୀନ ବରାଳ । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା ।

   Related Posts