Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ନୂଆ ଖୁଲାସା : ଋଣ ଟଙ୍କା ଶୁଝିବାକୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୁଟ୍, ଲୁଟେରା ନିକଟରୁ ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଓ ବନ୍ଧୁକ ଜବତ

5/10/2020 at 12:58 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୫।୧୦: ଭୁବନେଶ୍ବର ମଞ୍ଚେଶ୍ବର ବରିମୁଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ନୂଆ ଖୁଲାସା । ଲୁଟେରା ଗିରଫ, ୧୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଜବତ । ଗିରଫ ଲୁଟେରା ହେଉଛି ସୌମ୍ୟ ରଞ୍ଜନ ଜେନା ଓରଫ ଟୁନା ଜେନା ।

କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାଡ୍ ଟୁନାକୁ ଗିରଫ କରିବା ଜଣା ପଡିଛି ଯେ, ସେ ଋଣ ସୁଝିବାକୁ ଲୁଟ୍ କରୁଥିଲା । ଟୁନା ନିକଟରୁ ଗୋଟିଏ ବନ୍ଧୁକ, ଗୋଟିଏ ପିସ୍ତଲ, ଲୁଟ୍ ରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଣ୍ଡା ଆକ୍ଟିଭା ମଧ୍ୟ ଜବତ କରାଯାଇଛି । ଟୁନାର ଘର ଟାଙ୍ଗି ବନ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ । ଗତ ୨୮ ତାରିଖରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆରୁ ଏହି ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିଲା । ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ ଲୁଟେରା ।

ଟୁନା ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଏବଂ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଓଭରସିଜ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଦୁଇଟି ଯାକ ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି । ଇନଫୋସିଟି ଥାନା ଅଧିନ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଓଭରସିଜ୍ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୧ ହଜାର ଏବଂ ମଞ୍ଚେଶ୍ବର ସ୍ଥିତ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆରୁ ୯ ଲକ୍ଷ ୫୩ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍ କରିଥିଲା ଟୁନା ।

ଋଣ କରିଥିବା ଟଙ୍କା ସୁଝିବା ପାଇଁ ଟୁନା ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୁଟୁଥିଲା । ଟାଙ୍ଗୀ ବନ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜେନା ନ୍ୟୁ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ନାଁରେ ଟୁନାର ଏକ ଦୋକାନ ରହିଛି । ଟୁନା ଜଣେ ସଂଭ୍ରାନ୍ତ ଘରର ପିଲା ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲା ଟୁନା । ତେବେ ଋଣ ସୁଝିବାକୁ ସେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୁଟ କରୁଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି । କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କାଡ୍ ଘଟଣାର ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।

   Related Posts