Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର ; ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡବଜାର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗଣେଶ ନଗରରେ ପୁଲିସ୍ ର ଚଢାଉ
  • ||
  • ନକଲି ଟମାଟ, ଚିଲି, ସୋୟା ସୋସ୍ ୟୁନିଟ୍ ଉପରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କେତେ ପରିମାଣର ନକଲି ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ, ତାହା ତଦନ୍ତ ପରେ ଜଣାପଡିବ ବୋଲି ପୁଲିସର ସୂଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼ରେ ବିରାଟ ଚାଷୀ ସମାବେଶ, ଯୋଗଦେଲେ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ୫ ହଜାର କୃଷକ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର କୋଟପାଡରେ ନକଲି ବିଦେଶୀ ମଦ କରାଖାନା ଠାବ, ବିପୁଳ ପରିମାଣର ନକଲି ମଦ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : STFର ଚଢାଉ ବେଳେ ଜଳେଶ୍ୱର ବଜାରରୁ ନକଲି ପାନ ମସଲା ଜବତ, ଦୁଇ ଅଟକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ଜଳେଶ୍ଵର ଝାଡ଼େଶ୍ୱରପୁର ବସ୍ତିରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବୋଲେରୋ ଧକ୍କାରେ ସାଇକେଲ୍ ଆରୋହୀ ମୃତ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ମୃତଦେହ ରଖି ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୪ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ ନେତାଜୀ ବସ୍ ଟର୍ମିନାଲର ଶିଳାନ୍ୟାଶ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||

ରାଜରାସ୍ତାରେ ରାତି ଅଧିଆ ଖଣ୍ଡା, ଲୁହା ରଡ୍ ଧରି ଲୁଟେରାଙ୍କ ହମଲା: କାରକୁ ପଛୁଆ ନେଇ ଆସିଲେ ଡ୍ରାଇଭର, କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ୍ ପୁରା ଘଟଣା

20/12/2020 at 7:24 PM

ଯାଜପୁର ୨୦/୧୨ :  ମାତିଛନ୍ତି ଲୁଟେରା । ରାଜରାସ୍ତାରେ ଯାହାକୁ ପାରୁଛନ୍ତି ତାକୁ ଲୁଟୁଛନ୍ତି । ଭୟ ନାହିଁ କି ଡର ନାହିଁ । ଏଭଳି ଏକ ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣାରୁ ଉପସ୍ଥିତି ବୁଦ୍ଧି ଖଟାଇ ଖସି ଯାଇଛନ୍ତି ଯାଜପୁର କଳିଙ୍ଗନଗରରେ ଥିବା ଏକ କଂପାନୀର ଉଚ୍ଚ ପଦସ୍ଥ ଅଧିକାରୀ । ତେବେ ତାଙ୍କ ଗାଡିରେ ଲାଗଥିବା କ୍ୟାମେରାରେ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ କଏଦ ହୋଇଯାଇଛି । ଆଉ ହରିୟାଣାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ବାପା ମାଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରିବା ପରେ ଭିଣୋଇକୁ ଗାଡି ଚଢାଇ ମାରିବାକୁ କିପରି ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି ତାର ସିସିଟିଭି ଭିଜୁଆଲ୍‌ ବି ଭାଇରାଲ୍‌ ହୋଇଛି ।

ରାତି ପାଖାପାଖି ଗୋଟାଏ ୩୭ ମିନିଟ୍‌ । ଯାଜପୁର କଳିଙ୍ଗନଗର ଡୁବୁରୀ-ଟମ୍‌ରା ରାସ୍ତାରେ ଆଗକୁ ବଢି ଛାଲିଛି କାର । ଡୁବୁରୀ କଲେଜ ନିକଟରେ ରାସ୍ତା ଉପରକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ୫ ରୁ ୬ ଜଣ ଯୁବକ । ଜଣଙ୍କ ହାତରେ ଟର୍ଚ୍ଚ ଧରି ଡ୍ରାଇଭର ମୁହଁକୁ ପକାଉଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହାତରେ ଖଣ୍ଡା, ଲୁହା ରଡ୍‌ ଓ ଠେଙ୍ଗା । ଡ୍ରାଇଭର କିଛି ବୁଝିବା ପୂର୍ବରୁ କାର ଅଟକାଉଛନ୍ତି । ହେଲେ ବିପଦକୁ ବାରି ନେଉଛନ୍ତି ଡ୍ରାଇଭର । କାରକୁ ଦ୍ରତୁତଗତିରେ ପଛୁଆ ନେଇଆସୁଛନ୍ତି । ଆଉ ସଂପୃକ୍ତ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଗାଡି ଉପରକୁ ହାତରେ ଧରିଥିବା ଠେଙ୍ଗା ଓ ଲୁହାରଡ ଫିଙ୍ଗୁଛନ୍ତି । ହେଲେ ସେମାନଙ୍କ କବଳରୁ ଖସିଆସିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେଉଛନ୍ତି ଗାଡିର ଡ୍ରାଇଭର । ଏହି ଘଟଣା ଗାଡି ଡାସ୍‌ ବୋର୍ଡରେ ଲାଗିଥିବା କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଯାଇଛି ।  ଗାଡି ଚଳାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି  ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ଶିଳ୍ପ ସଂସ୍ଥାର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ । ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏହି ରାସ୍ତା ଦେଇ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଏମିତି ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ କବଳରେ ପଡିଥିଲେ । ରାଜରାସ୍ତାରେ ଏଭଳି ଲୁଟ ଉଦ୍ୟମର ଛାତିଥରା ଦୃଶ୍ୟ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଏନେଇ ଥାନାରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇନାହିଁ । ହେଲେ ଏହି ରାସ୍ତାରେ ବିଲମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏଭଳି ଲୁଟତରାଜ ସାଧାରଣ ଘଟଣା ହେଲାଣି । ଏହି ରାସ୍ତାରେ ପୋଲିସ ପାଟ୍ରୋଲିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଏକରକମ ହେଉନଥିବାରୁ ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଲୁଟେରାମାନେ ମାତିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ । ଯେଉଁ କେତେଜଣ ଅଭିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି ପୋଲିସ ହାତବାନ୍ଧି ବସୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । 

ଆଉ ଏ ହେଉଛି ହରିୟାଣା ଗୁରୁଗ୍ରାମର ସେକ୍ଟର -୯ ର ଦୃଶ୍ୟ । ଯେଉଁଠି ଜଣେ ଯୁବକ ବାରମ୍ବାର ପିକ୍‌ ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌ ଚଢାଇ ଜଣଙ୍କୁ ମାରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଛି । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ତାର ବାପା ମାଙ୍କ ସଙ୍ଗେ ମାରପିଟ କରିଥିଲା । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଯୁବକଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜ୍ବାଇଁ ତଥା ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କ ଭିଣୋଇ ନିକଟସ୍ଥ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ । ତେବେ କାହିଁକି ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ ଭର୍ତ୍ତି କରାଗଲା ସେହି ରାଗରେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ଭିଣୋଇ, ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ର ଗାର୍ଡ ଓ ସୁଇପର ଉପରେ ବାରମ୍ବାର ଗାଡି ଚଢାଇ ମାରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି । ଫଳରେ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ର ଆଉଟ୍‌ଡୋର କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨ ଜଣ ରୋଗୀ ଓ ତାଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । କିଛି ଗାଡି ବି ଭାଙ୍ଗି ରୁଜି ଯାଇଛି ।  ଯାହାର ଦୃ୍ଶ୍ୟ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଛି । ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଘଟଣାର ଯାଞ୍ଚ ଚାଲିଛି । …

   Related Posts