Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ଦିନ ଦ୍ବିପ୍ରହରରେ ଝାରସୁଗୁଡା ସହରର ସରବାହାଲରେ ଡକାୟତି

1/10/2018 at 4:47 PM

ଝାରସୁଗୁଡା ୧/୧୦ : ଝାରସୁଗୁଡାର ସବୁଠୁ ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଚଳ ସରବାହାଲରେ ଦିନ ଦ୍ବିପ୍ରହରରେ ଡକାୟତି ହୋଇଛି | ଡକାୟତମାନେ ବିଜୟ ଝୁନଝୁନୱାଲାଙ୍କ ଘରେ ପଶି ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ଲୁଟ କରିଛନ୍ତି | ଖବର ନେବାରେ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟର ବିଜୟ ଝୁନଝୁନୱାଲାଙ୍କ ଘରେ ଆଜି ଶ୍ରାଦ୍ଧ ଥିଲା | ସେଥିପାଇଁ ବ୍ରାହ୍ମଣ ଭୋଜନ ଚାଲିଥିଲା | ଏହି ସମୟରେ ୫ ଜଣ ଡକାୟତ ବନ୍ଧୁକ ଧରି ତାଙ୍କ ଘର ଭିତରକୁ ପଶିଥିଲେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ବାଥରୁମରେ ବନ୍ଦ କରି ରଖିଦେଲା ପରେ ଘରର ଗୋଟିଏ ଆଲମିରାରୁ ନଗଦ ୮ ହଜାର ଟଙ୍କା ଓ କିଛି ସୁନାଗହଣା ପାଇଥିଲେ | ଏହା ପରେ ଡକାୟତମାନେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଦୀର୍ଘ ଘଂଟାଏ କାଳ ଧରି କଥାବାର୍ତା କରିଥିଲେ | ବିଜୟ ଝୁନଝୁନୱାଲାଙ୍କ ଘରେ ୬୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନଗଦ ରାଶି ଥିବା ଖବର ମିଳିବାରୁ ସେମାନେ ଡକାୟତି କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ବୋଲି କହିଥିଲେ | ୫ଜଣ ଯାକ ଡକାୟତ କେହି ମୁଖା ପିନ୍ଧିନଥିଲେ | ବାଇକରେ କି କୌଣସି ବଡ ଗାଡ଼ିରେ ସେମାନେ ଆସିଥିଲେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଜଣାପଡିନାହିଁ | କାରଣ ସେମାନେ ଚାଲିଚାଲି ବିଜୟ ଝୁନଝୁନୱାଲାଙ୍କ ଘରେ ପଶିଥିଲେ | ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି | ଡକାୟତ ମାନେ ଲୁଟ କରିଥିବା ସମ୍ପତ୍ତିର ପରିମାଣ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେବା ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି |

   Related Posts