Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୋନପୁର : ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହ କଥା କଟାକଟିରୁ ଫୁଟିଲା ଗୁଳି, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ପୋଲିସକୁ ବାନ୍ଧିଲେ ଏବଂ ୨ଟି ଜିପ୍ ଜାଳିଦେଲେ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକେ
  • ||
  • ବେଙ୍ଗଲ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଏକ ଇନିଂସ୍‌ ଓ ୨୫ ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ଅହମଦାବାଦ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ଭାରତ ୩-୧ରେ ସିରିଜ୍‌ ବିଜୟୀ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କଲେ ହେବିଓ୍ବେଟ୍ ନେତା ପ୍ରତାପ ଧଳ
  • ||
  • ମାଥିଲି : କୂଅରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମା’ ଓ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀର ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ହାଣିଲେ, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଧରିଛି ପୋଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲେ, ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ପାଇଁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ନାଳରେ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||

ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ବଢିଲା ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ସମୟସୀମା, ୨୯ ଅପ୍ରେଲ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁକିଛି ରହିବ ବନ୍ଦ

7/04/2020 at 8:23 AM

ନ୍ୟୁୟର୍କ ୭।୪: ସାରା ବିଶ୍ବରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳାଇଛି କରୋନା । ଆମେରିକାରେ ଏହାର ବହୁଳ ପ୍ରଭାବ ପଡିଛି । ଆମେରିକାର ନ୍ୟୁୟର୍କରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ରୋଗୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଦିନକୁ ଦିନ ବଢୁଛି । ରୋଗୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢୁଥିବା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଅବଧି ଏପ୍ରିଲ ୨୯ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଛି । ନ୍ୟୁୟର୍କ ରାଜ୍ୟପାଳ ଆଣ୍ଡ୍ରିୟୁ କୁଏମୋ ଏହା ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି AFP ଏ ନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛି ।

ଆମେରିକାର ନ୍ୟୁୟର୍କ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ମହାମାରୀର କେନ୍ଦ୍ର ପାଲଟିଛି । ଅଧିକାଂଶ ରୋଗୀ ଏଠାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି । ଆମେରିକାରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଦ୍ବାରା ୩୪୭,୦୦୩ ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେହିଭଳି ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୦,୦୦୦ରୁ ଅଧିକ ରହିଛି । ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ୩,୫୦୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

ଅପ୍ରେଲ ୨ ରୁ ୩ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ସର୍ବାଧିକ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା ​​।ଏଠାରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୫୬୨ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ପ୍ରତି ଅଢେଇ ମିନିଟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର କରୋନା ଭାଇରସ୍ ରେ ମୃତ୍ୟୁ ହେଉଛି । ଅପ୍ରେଲ ୪ ରୁ, ପରବର୍ତ୍ତୀ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୬୩୦ ଲୋକଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

ରାଜ୍ୟପାଳ କୁଏମୋଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୯୩୫ ଥିଲା, ଯାହା ୨୪ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩୫୬୫କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିଲା । ଆହୁରି ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

   Related Posts