Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ଫାଣ୍ଡିରେ ପଶିଲେ, ଭଙ୍ଗାରୁଜା କଲେ ଆଉ ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ପିଟିଲେ ଲୋକେ

12/02/2019 at 6:23 PM

ଲମତାପୁଟ ୧୨|୨: ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା ପରେ ପୋଲିସ ଉପରେ ରାଗ ସୁଝାଇଲେ ଲୋକେ । କୋରାପୁଟ ଲମତାପୁଟ ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଲୋକେ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ବେଳେ ଫାଣ୍ଡିରେ ପଶି ଗଣ୍ଡଗୋଳ କରିଥିଲେ ।

ଆଇନକୁ ହାତକୁ ନେଲେ ଲୋକେ । ପୋଲିସ ଉପରେ ସୁଝାଇଲେ ରାଗ । ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ । ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଟାଣି ଆଣି ତଳେ ପକାଇ ଦେଉଛନ୍ତି ଲୋକେ । ତାଙ୍କୁ କିଏ ଗୋଇଠା ବିଧା ମାରି ଚାଲିଛି ତ ଆଉ କିଏ ପିଟି ଚାଲିଛି । କୋରାପୁଟ ଲମତାପୁଟ ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀ ଶିବପ୍ରସାଦ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀଙ୍କ ଏପରି ଅବସ୍ଥା ।

ତେବେ ପୋଲିସ ଉପରେ ଲୋକଙ୍କ ଏତେ ରାଗ  କାହିଁକି । କାରଣ ପୋଲିସ ବାବୁ ଲୋକଙ୍କୁ ସଠିକ ସୂଚନା ତ ଦେଲେନି ହେୟଜ୍ଞାନ ବି କଲେ । ଗତକାଲି ରାତିରେ ଲମତାପୁଟ ମର୍ଡନ ସ୍କୁଲ ନିକଟରେ ଘଟିଥିଲା ଦୁର୍ଘଟଣା । ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଆହତ ବୃଦ୍ଧା ଦୋରା ଖିଲଙ୍କୁ ମେଡିକାଲ ନେଇଥିଲା ପୋଲିସ । ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

ସକାଳୁ ପରିବାର ଲୋକେ ଦୁର୍ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପଚାରିବାରୁ ପୋଲିସ ଏ ବିଷୟରେ ଜାଣିନଥିବା କହିଥିଲା । ଯାହାକୁ ନେଇ ଫାଣ୍ଡିରେ ପଶି ଲୋକେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ କରିବା ସହ ଫାଣ୍ଡି ଆଧିକାରୀଙ୍କୁ ଧରି ମାଡ ମାରିଥିଲେ ।

   Related Posts