Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୬୦ କେଜି ଚନ୍ଦନ କାଠ ଜବତ: ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ବିଶାଖା ଏଗ୍ରୋ ସୋରୁମ୍ ଆଗରେ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆମରଣ ଅନଶନ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ‘ବୁରେଭି’ : କେରଳ-ତାମିଲନାଡୁର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା, ବିମାନବନ୍ଦର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଜଗତପୁର : ଧାନ କଟାଳୀଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା ଅନୁଭୂତ
  • ||
  • ଆଜି ପ୍ରଥମ ଟି୨୦ : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେବ ଭାରତ, ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିର ଫାଇଦା ନେବ ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ, ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୋଲିସ୍‌ ଏବଂ ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ମାଲିକଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଅଡିଓ କଲ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମ୍ୟୁନିସିପାଲ କର୍ପୋରେସନ ନିର୍ବାଚନ : ଏବେସୁଦ୍ଧା ଆଗରେ ବିଜେପି, ପଛରେ ଟିଆରଏସ ଓ ଏଆଇଏମଆଇଏମ
  • ||

ଶରୀରର କେଉଁ ଅଙ୍ଗରେ ଝିଟିପିଟି ପଡିଲେ କ’ଣ ଘଟିବ ଜାଣନ୍ତୁ…

10/09/2018 at 2:56 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୦|୯: ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଝିଟିପିଟି ଆପଣଙ୍କ ଶରୀରର କୌଣସି ଅଙ୍ଗରେ ପଡିଲେ ତାହା ବାସ୍ତବରେ ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତରେ କ’ଣ ଘଟିବ ତାହା ଜଣାଇ ଦେଇଥାଏ । ଗ୍ବାଲି ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଝିଟିପିଟି ଉପରେ ଆଧାରିତ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କୁହାଯାଇଛି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶରୀରର କେଉଁ ଅଙ୍ଗରେ ଝିଟିପିଟି ପଡିଲେ ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ କ’ଣ ହେବ ।

ପୁରୁଷଙ୍କ ଶରୀରର କେଉଁ ଅଙ୍ଗରେ ପଡିଲେ କ’ଣ ହେବ :
ମୁଣ୍ଡ- ବିବାଦ ଏବଂ ସଂଘର୍ଷ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତୁ, ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ କପାଳ- ମୃତ୍ୟୁର ଭୟ, ମୁହଁ- ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ଆଶା, ବାମ ଆଖି- ଭଲ, ଡାହାଣ ଆଖି- ଅସଫଳ/ହରାଇବା, କପାଳ- କୌଣସିଥିରେ ଅସହଯୋଗ/ଅଲଗା ହେବା, ଡାହାଣ ଗାଲ- ଦୁଃଖ, ବାମ କାନ- ଆୟ, ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଓଠ- ବିବାଦ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତୁ, ତଳ ଓଠ- ଅର୍ଥିକ ଆୟ, ଉଭୟ ଓଠ- ମୃତ୍ୟୁର ଭୟ, ପାଟି- ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ଭୟ, ପିଠିର ବାମ ଭାଗ- ବିଜୟୀ/ ଲାଭ, ରାତିରେ ସ୍ବପ୍ନ- ରାଜା/ଶାସକର ଡର, ବଳାଗଣ୍ଠି- ସୁନ୍ଦରତା/ସଂଶୋଧନ, ବାହୁ- ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି/ବିଫଳତା, ଆଙ୍ଗୁଠି- ଘରକୁ କେହି ଆସିବା/ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗ ଆସିବା, ଡାହାର ହାତ- ସମସ୍ୟା/ଜଟିଳତା, ବାମ ହାତ- ଲଜ୍ଜିତ ହେବା, ଜଙ୍ଘ-ପୋଷାକ ହଜିବା, ଦାଢି- ବାଧା ଉପୁଜିବା, ଗୋଇଠି- ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ, ପାଦ ଆଙ୍ଗୁଠି- ଶାରିରୀକ ଅସୁସ୍ଥତା ।

ମହିଳାଙ୍କ ଶରୀରର କେଉଁ ଅଙ୍ଗରେ ପଡିଲେ କ’ଣ ହେବ:
ମୁଣ୍ଡ- ମୃତ୍ୟୁର ଭୟ, କେଶ ଗଣ୍ଠି- ଅସୁସ୍ଥତା, ପାଦର କାହାକୁ ଅପେକ୍ଷା, ବାମ ଆଖି-ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କଠାରୁ ଭଲପାଇବା ପାଇବା, ଡାହାଣ ଆଖି- ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢାଇବା, ଛାତି- ଭଲ, ଡାହାଣ ଗାଲ-ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଲାଭ, ଡାହାଣ କାନ- ଆର୍ଥିକ ଆୟ, ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଓଠ- ବିବାଦ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ, ତଳ ଓଠ- କିଛି ନୂଆ ଜିନିଷ ପାଇବା, ଉଭୟ ଓଠ- ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତୁ, ସ୍ତନ-ଦୁଃଖ ସମୟ, ପିଠି- ମୃତ୍ୟୁ ଖବର, ନଖ-ସମସ୍ୟା/ଯୁକ୍ତିତର୍କ, ହାତ- ଆର୍ଥିକ ଲାଭ, ଡାହାଣ ହାତ- ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି, ଆଙ୍ଗୁଠି- ଅଳଙ୍କାର ପାଇବା, ଡାହାଣ ହାତ- ପ୍ରଣୟ, କାନ୍ଧ- ଅଳଙ୍କାର ପାଇବା, ଜଙ୍ଘ- ପ୍ରଣୟ, ଆଣ୍ଠୁ- ସ୍ନେହ ପାଇବା, ପାଦର ଗଣ୍ଠି-ସମସ୍ୟା, ଡାହାଣ ଗୋଡ- ହାରିବା/କ୍ଷତି, ପାଦର ଆଙ୍ଗୁଠି- ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଲାଭ ।

   Related Posts