Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||

ଲିଭ୍ ଇନ୍ ଚକ୍କରରେ ଛାଡିଦେଲେ ସ୍ବାମୀ, ମହିଳାଙ୍କ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ ସହ କୁକର୍ମ କରି ମାରିଦେଲା ପ୍ରେମିକ

3/11/2020 at 3:54 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩।୧୧: ବୁରାରି ଅଞ୍ଚଳରେ ଲିଭ୍ ଇନ୍ ରିଲେସନସିପ୍ ରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ଲିଭ୍ ଇନ୍ ସାଥୀଙ୍କ ୩ ବର୍ଷ ବୟସର ଶିଶୁ ସହ କୁକର୍ମ କରି ହତ୍ୟା କରିଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଶବ ନେଇ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଗଲେ ସେଠାରେ ମିଛ ନାଟକ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମାତ୍ର ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଜଣାପଡିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ୨୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ମହିଳା ପରିବାର ସହ ଦିଲ୍ଲୀ ମଙ୍ଗୋଲପୁରୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କର ୧୧ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କର ୩ଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି । ବୃତ୍ତିରେ ମହିଳା ଜଣେ ବ୍ୟୁଟିସିଆନ । ନିକଟରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଜଣେ କ୍ୟାବ୍ ଚାଳକ ସୁଓ୍ବାନଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ଆସିଥିଲେ । ଫଳରେ ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଶେଷରେ ମହିଳ ଜଣଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଛାଡି କ୍ୟାବ୍ ଚାଳକଙ୍କ ସହ ଦିଲ୍ଲୀ ସନ୍ତ ନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

ମହିଳାଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ୨୯ ଅକ୍ଟୋବରରେ ତାଙ୍କର ତିନି ବର୍ଷର ପୁଅ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା । ଫଳରେ ସୁଓ୍ବାନ ତାକୁ ନେଇ ବାହାରେ ବୁଲାଇ ଆଣିବାକୁ କହିଥିଲା । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଘରୁ ଶିଶୁ ନେଇ ବାହାରି ଯାଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ସେ ଶିଶୁ ସହ କୁକର୍ମ କରିଥିଲେ । ଶିଶୁକୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ପିଟିବା ସହ ଗଳା ଚିପି ମାରିଦେଇଥିଲା ।

ସୁଓ୍ବାନ ଯେତେବେଳେ ବେହୋସ ଅବସ୍ଥାରେ ଶିଶୁକୁ ନେଇ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ତ ଶିଶୁ ଦେହରେ ମାଡର ଚିହ୍ନ ଥିଲା । ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଯେତେବେଳେ ସେ ସଂପର୍କରେ ପଚାରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ ଔଷଧ ପାଇଁ ଏପରି ହୋଇଛି । ମାତ୍ର ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଜଣାପଡିଯିବା ପରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ କୁକର୍ମ, ହତ୍ୟା ଏବଂ ପୋକ୍ସୋ ଧାରାରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts