Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ପ୍ରମୋଦଙ୍କ ପ୍ରେମ ଲୀଳାର ଶୁଣନ୍ତୁ ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍: ୬ ମାସ ହେଲା କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ପୋଲିସ ଯୌନ ଶୋଷଣ ମାମଲା ରଖି ନଥିଲା କାହିଁକି

30/10/2019 at 6:58 PM

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ୩୦|୧୦:  କ୍ରେଡିଟ୍ କୋ ଅପରେଟିଭ୍ ସୋସାଇଟି ଲିମିଟେଡ୍ ସଭାପତିଙ୍କ ନାଁରେ ଯୌନ କେଳେଙ୍କାରୀ ମାମଲା ଏବେ ବାଟରେ ପଡ଼ି ହାଟରେ ଗଡୁଛି ।ଏନେଇ ନ୍ୟୁଜ୍ 7ରେ ଖବର ପ୍ରସାରଣ ପରେ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଏସ୍‌ପି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫୋନ ବାର୍ତ୍ତାଳପର ଅଡ଼ିଓ ସାମ୍ପଲ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ଯାଇଛି ।ପୀଡ଼ିତାଙ୍କର ବୟାନ ମଧ୍ୟ ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି ।…

ବୟସ  ପାଖାପାଖି ତିନିକୋଡ଼ି ଧରୁଥିବ, ବସିବା ଯାଗାରୁ ଉଠିବା ବେଳକୁ ଭାରା ଦେବାକୁ ପଡୁଥିବ କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମର ଜାଲ ବୁଣି କବୁତର ଧରିବାରେ ମାତିଛନ୍ତି । ଏମିତି କିଛି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସାରା ହୁରିପଡ଼ିଛି । ପ୍ରମୋଦଙ୍କ ପ୍ରେମଲୀଳା ।କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା କ୍ରେଡିଟ୍‌ କୋ ଅପରେଟିଭ୍‌ ଲିମିଟେଡ୍‌ର ସଭାପତି ପ୍ରମୋଦ ସାହୁ କେମିତି ଫୋନ୍‌ରେ ତାଙ୍କରି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଜଣେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଫାଶରେ ପକାଉଥିଲେ । ଧମକଚମକ ଦେଉଥିଲେ ଏସବୁ ଅଫିସରୁ ସହରକୁ ସହରରୁ ଥାନା କୋର୍ଟ କଚେରୀ ଡେଇଁ ଫୋନରୁ ଫୋନ ଘୁରି ବୁଲୁଛି । ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଶିଖେଇଦେବା କହି ଚାମ୍ବରକୁ ଡାକିବା, ରାତିରେ ଡିଷ୍ଟର୍ବ କରିବା। ଏମିତି କିଛିର ଅଡିଓ କ୍ଲିପ ଘୁରିବୁଲୁଛି ।

ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଫୋନ କରି ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିବା ସହିତ ହ୍ବାଟ୍ସଆପ୍‌ରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାଟ୍‌ କରୁଥିଲେ । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ତାଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଦାମୀ ଉପହାରର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଉଥିଲେ ।

ଥରେ ନୁହେଁ ଏମିତି ଅନେକ ଥର ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ନିଜ ଫାଶରେ ପକାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି ପ୍ରମୋଦ। ଚାମ୍ବରକୁ ଡାକି ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ବେକରେ ସୂତା ବନ୍ଧେଇ ପ୍ରଲୋଭିତ କରିବା ଏବଂ ବାଇକ ଦେବା ଭଳି ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଉଥିଲେ । ଏଥିରେ  ବିଫଳ ହେବା ପରେ ଶେଷରେ ତାଙ୍କୁ ଏପ୍ରିଲ ୨୬ ତାରିଖରେ ମାର୍ଶାଘାଇ ଶାଖାକୁ ବଦଳି କରିଦିଆଗଲା ।  ଏହାର ପ୍ରତିବାଦ କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ  ଧମକ ଚମକ ଦିଆଯାଉଥିଲା  ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଜୁନ୍ ମାସ ୧୬ ତାରିଖରେ ଚାକିରୀରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଦେଲେ ବୋଲି ପୀଡ଼ିତା କହିଛନ୍ତି ।

 ପ୍ରମୋଦଙ୍କ ବିରୋଧରେ  ଅଫିସିଆଲ ସେକ୍ସୁଆଲ ହାରାସମେଣ୍ଟ ଆକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୋଗ ହେଲା -୧- ଚାମ୍ବରକୁ ଡାକି ପର୍ସନାଲ କଥା ହେବା ୨- ଗିଫ୍ଟ ଦେଇ ଲୋଭ ଦେଖାଇବା ୩- ଦ୍ବିଆର୍ଥ ବୋଧକ କଥା କହିବା ୪- ମେସେଜ, ଫୋନରେ ଅଶାଳୀନ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ୫- ଧମକେଇବା ଓ ହଇରାଣ କରିବା କିନ୍ତୁ ଅଡିଓ ପ୍ରମାଣ ସହିତ ସବୁକିଛି ପୋଲିସକୁ ପୀଡ଼ିତା ଦେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ୬ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋଲିସ ଦିନ ଗଡ଼ାଇଛି।

ପ୍ରମୋଦଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲା ନ୍ୟୁଜ ସେଭେନ ଆଉ ସେ କହିଥିଲେ ଏସବୁ କିଛି ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର।  ପ୍ରତିଶୋଧ ପରାୟଣ ହୋଇ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ ଏପରି ବଦନାମ କରୁଛନ୍ତି।

ଗୋଟିଏ ପଟେ ଯାଜପୁରର ସ୍ମିତାରାଣୀ ବିଶ୍ବାଳ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରୁ ରହସ୍ୟ ହଟିନଥିବା ବେଳେ ପୁଣି  କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରେ ଜଣେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛି ।

   Related Posts