Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ ବାହିନୀର ସ୍ଵପ୍ନ ଧୂଳିସାତ: ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ବାଦଶାହା, ଭାରତକୁ ୮ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ବିଶ୍ଵ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନସିପ୍‌ ଜିତିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଜି ୩୭୫ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବନ୍ଦିତା ପରିଡ଼ା ହେଲେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ୟୁକେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ନିରବ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଝଟକା, ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ଆବେଦନ ଖାରଜ, ଏବେ ଭାରତ ଆସିବାକୁ ପଡିବ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||

ଲିପିନା ପାଲ୍ : କେମିତି ଶିଖିଲେ ଭାରତୀଙ୍କ ଅଭିନୟ, ଶୁଣନ୍ତୁ କଣ କହୁଛନ୍ତି ଗ୍ରୀନ୍ ରୁମର ଗହନ କଥା

29/12/2018 at 11:30 AM

ଭଦ୍ରକ୨୯|୧୨: ରଙ୍ଗ ମହଲର ନାୟିକା –ଭାରତୀ, ପରକୀୟା ପ୍ରୀତିରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇ ରାତାରାତି ବିଦା ହୋଇଥିଲେ । ଆଉ ତାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କଲେ ଲିପିନା ପାଲ୍ । ଲିପିନାଙ୍କ ଅଭିନୟର ଯାଦୁରେ ହଜିଗଲେ ଦର୍ଶକ, ଆଉ ରଙ୍ଗମହଲର କଳାକାର ଭୁଲିଗଲେ ଭାରତୀକୁ । ତେବେ ଲିପିନା, କେମିତି ଶିଖିଲେ ଭାରତୀଙ୍କ ଅଭିନୟ, ସେ କଥା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ତାଜୁବ ହୋଇଯିବେ । ଦର୍ଶକଙ୍କ ଗହଣରେ ବସି ଲିପିନା ଶିଖୁଥିଲେ ଭାରତୀଙ୍କ ଅଭିନୟ, ଆଉ ମନେ ରଖୁଥିଲେ ଡାଇଲଗ୍ । ଗତ ବର୍ଷ  ପାର୍ବତୀ ଗଣନାଟ୍ୟରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଲିପିନା, ଏଥର ଘରେ ରହି ବିଶ୍ରାମ ନେଉଥିଲେ ।

 ନାୟିକା ଲିପିନା ପାଲ, ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ଓଡିଶୋ ଗାଁରେ ତାଙ୍କ ଘର । ମାଆ ତାଙ୍କର ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଓଡିଶାରେ ଚହଳ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ନାଟକ ସୁର ସାରଙ୍କ ସାନ ଝିଅର ନାୟିକା- କାମିନୀ ସ୍ୱାଇଁଙ୍କ ଝିଅ ହେଉଛନ୍ତି ଲିପିନା । ପିଲାଟି ଦିନରୁ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ପ୍ରତି ଥିଲା ଦୁର୍ବଳତା । ଛୋଟ ପରଦାରେ ପ୍ରଥମେ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କଲେ । ଦୂରଦର୍ଶନର ସିରିୟଲ – କାଚ କଣ୍ଢେଇ, ଅନୁତାପରେ ଅଭିନୟ କରିବା ସହ ଅନେକ ଆଲବମରେ ଅଭନୟ କରିଛନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ପରେ ମଂଚରେ ପାଦ ଦେଲେ । ଇଷ୍ଟର୍ଣ ଭାଉଲେଟରେ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରି ପରେ ଇଷ୍ଟର୍ମ ବ୍ଲୁ, ପାର୍ବତୀ, ଆଉ ଏବେ ରଙ୍ଗମହଲରେ ଅଭିନୟ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି ।

ଅନେକ ହିଟ୍ ନାଟକରେ ସେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ମୋ ପତି ତୋ ପରମେଶ୍ୱର, ସରକାର ମୋତେ ଫାଶୀ ଦିଅ, ମୋ ଭାଇ ମୁଣ୍ଡରେ ସୁନା ମୁକୁଟ, ଏମିତି କେମିତି ହେଲା, ଅଧେ ତୋର ଅଧେ ମୋର, ବାହା ହେଇଛୁ ନା ବାଢୁଅ ଅଛୁ ଆଦି ନାଟକରେ ସେ ସଫଳ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ସେ ଗ୍ରୀନ ରୁମ କିଛି ଗହନ କଥା ଆମକୁ କହିଛନ୍ତି । ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ସବୁଠି ଚାଲିଛି, ଆଉ ମଂଚରେ ହେଲେ ଅସୁବିଧା କେଉଁଠି ବୋଲି ଲିପିନା କହନ୍ତି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାରତୀଙ୍କ ସହ ଲିପିନା କଥା ହୋଇ ନାହାଁନ୍ତି । ତେବେ ଯଦି ଲିପିନାଙ୍କର କିଛି ଭୁଲ୍ ଥାଏ, ତାକୁ କ୍ଷମା କରିଦେବେ । ଆଉ ଭାରତୀ  ଜଣ ଭଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଲିପିନା ।

ରିପୋର୍ଟ: ସର୍ବେଶ୍ୱର ନାଥ 

   Related Posts