Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ, ୨୩୬ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୯କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୮୮୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ବନ୍ଦ : ବିଭିନ୍ନ ଭାଷାକୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଜ୍ୟଭାଷା ମାନ୍ୟତା ପ୍ରଦାନ ଦାବି
  • ||
  • ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ବନ୍ଦ : ବିଭିନ୍ନ ଭାଷାକୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଜ୍ୟଭାଷା ମାନ୍ୟତା ପ୍ରଦାନ ଦାବି
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ କନଷ୍ଟେବଳ, ଜବତ ହେଲାଣି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ କନଷ୍ଟେବଳ, ଜବତ ହେଲାଣି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ AIIMS ମୁଖ୍ୟ ଗୁଲେରିଆ ଦେଲେ ଚେତାବନୀ, କହିଲେ ନୂଆ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଭାକସିନକୁ ଦେଇପାରେ ଚକମା
  • ||
  • ଡ୍ୟାମରେ ଭାସୁଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଗାଧୋଇଲା ବେଳେ ବୁଡି ଯାଇଥିଲେ
  • ||
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଫେରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ୍: ଆଇସୋଲେସନରେ ସଂକ୍ରମିତ, ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ ଆଲର୍ଟ
  • ||

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ମଡେଲ ଲିଣ୍ଡା ଏଭାଙ୍ଗେଲିଷ୍ଟା, ପୂର୍ବତନ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ କଲେ ପ୍ରଶଂସା, ଦେଲେ ସାହସ

17/10/2020 at 3:49 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୧୦: ସୁପରମଡେଲ ଲିଣ୍ଡା ଏଭାଙ୍ଗେଲିଷ୍ଟାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଉପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ତଥା ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ସାହସ ଓ ସାମର୍ଥ୍ୟକୁ ସେ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବାରୁ ଲିଣ୍ଡାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ବେଶ୍ ଚର୍ଚା ହେଉଛି। ପୂର୍ବତନ ସ୍ବାମୀ ଗେରଲାର୍ଡ ମାରିଙ୍କ ସହ ରିଲେସନସିପରେ ଥିବା ବେଳେ ଲିଣ୍ଡା ଏ ସବୁ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ନ ଥିଲେ। ସେଥିପାଇଁ ଏହି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ସେ ଅସଫଳ ଥିଲେ। ଲିଣ୍ଡା ୧୯୮୭ରୁ ୧୯୯୩ ମଧ୍ୟରେ ମାରିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ତେବେ ଏବେ ସେମାନଙ୍କ କଥା ଜାଣିବା ପରେ ସେମାନେ ସତ କହୁଥିବା ଲିଣ୍ଡା କହିଛନ୍ତି। ଏ ସବୁ ତାଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଏହି ଆଘାତକୁ କେବେ ଭରଣା କରିବ ନାହିଁ ବୋଲି ଲିଣ୍ଡା କହିଛନ୍ତି। ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ସାହସକୁ ସେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି।

ଏଭାଙ୍ଗେଲିଷ୍ଟା ସବୁ ସମୟରେ ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ସୁପରମଡେଲ। ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିବା ୪ ଜଣ ମଡେଲଙ୍କ ସହ ସେ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ନଅ ଜଣ ମଡେଲଙ୍କ ନାଁକୁ ସେ ସର୍ବସାଧାରଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆଣିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୮ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କ କହାଣୀ ଗାର୍ଡିଅନ ମାଗାଜିନର ଶନିବାର ସଂସ୍କରଣରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି।

ଏଲିଟ୍ ମଡେଲ ଏଜେନ୍ସିର ପୂର୍ବତନ ୟୁରୋପୀୟ ସଭାପତି ହେଉଛନ୍ତି ମାରି। ସେ ଟପ୍ ମଡେଲକୁ ଏବେ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ବ କରୁଛନ୍ତି। ତେବେ ମାରିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯେଉଁ ବଳାତ୍କାର ତଥା ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ମାରି ସେସବୁକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି। ମାର୍ଚରେ ଏନେଇ ଫ୍ରାନ୍ସରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ମାରିଙ୍କ ଉପରେ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ତାଙ୍କ ଓକିଲ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରୁ ନାହାନ୍ତି। ୧୯୮୬, ୧୯୮୦, ୧୯୯୦ରେ ଏମାନଙ୍କୁ ମାରି ବାରମ୍ବାର ବଳାତ୍କାର ତଥା ଖରାପ ବ୍ୟବହାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ତେବେ କିଛିଦିନ ତଳେ ମାରି Oui ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି।  

   Related Posts