Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁଜିବ ଓ ରଶିଦଙ୍କ ଘାତକ ବୋଲିଂ, ସ୍କଟଲାଣ୍ଡକୁ ୧୩୦ ରନରେ ହରାଇଲା ଆଫଗାନିସ୍ତାନ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (IPL)ରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଆଉ ୨ଟି ନୂଆ ଟିମ । ୨ ଟିମ ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଆସନ୍ତାବର୍ଷ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଇପିଏଲରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ।
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୩୬୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ସତ ହେଲା ଧୋନୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ, ୫ ବର୍ଷ ତଳେ କହିଥିଲେ- ଦିନେ ଏମିତି ହେବ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

କାର ଉପରେ ବଜ୍ରପାତ, ଆକାଶରୁ ଖସିଲା ନିଆଁ ପିଣ୍ଡୁଳା, ଭିତରେ ଥିଲେ ପରିବାରର ୫ ସଦସ୍ୟ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

2/07/2021 at 7:44 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨।୦୭: କାରରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ସହ ହସ ଖୁସିରେ ଯାଉଥିଲେ। ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହେଉଥିଲା। ହେଲେ କାର ସାମ୍ନାରେ ଅଚାନକ ଆକାଶରୁ ଖସିଲା ବ୍ରଜପାତ। ଲାଗିଲା କାରଟି ମଧ୍ୟ ଅଗ୍ନି ପିଣ୍ଡୁଳା ପାଲଟିଯିବ। ସୌଭାଗ୍ୟବଶତଃ କାରର କୌଣସି କ୍ଷତି ଘଟିନଥିଲା ଏବଂ ବସିଥିବା ୫ ସଦସ୍ୟ ଅଳ୍ପକେରୁ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ଆମେରିକାର କନସାସ ସହର ଓ୍ଵେଭରଲି ନିକଟରେ ଜୁନ ୨୫ ତାରିଖରେ ଘଟିଛି। ଏହି ଘଟଣାକୁ କାର୍ଲ ହୋବି ନିଜ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ କରିଥିଲେ, ଯିଏ କାରର ଠିକ୍ ପଛରେ ଥିଲେ। ଏହାର  ଭିଡିଓ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି।

୫୭ ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷାରେ ହାଇଓ୍ଵେରେ କାର ଯାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏମିତି ବର୍ଷାରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ମୁସ୍କିଲ ହୋଇ ପଡିଥିଲା। ଅଚାନକ ଏକ କଳା ରଙ୍ଗର ଏସୟୁଭି କାର ସାମ୍ନାରେ ବଜ୍ରପାତ ଘଟିଥିଲା। ବଜ୍ରପାତ ବେଳେ ନିଆଁ ପିଣ୍ଡୁଳା କାର ଉପରେ ପଡିଥିଲା ଏବଂ କାଟରି ହଠାତ ଅଟକି ଯାଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ଦେଖି ସମସ୍ତେ ସ୍ତବ୍ଧ ହୋଇ ପଡିଥିଲେ। 

ଏହି କାରରେ ବସିଥିବା ୫ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଠ ମାସର ଶିଶୁ, ତିନି ବର୍ଷର ଏବଂ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ସାମିଲ ଥିଲେ। ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ସୁରକ୍ଷିତ ଅଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣା ସେମାନଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ କରି ଦେଇଛି। ସମାଚାର ସାଇଟ୍ ସହ ଆଲୋଚନା ବେଳେ ହୋବି କହିଛନ୍ତି, ପରିବାର ପ୍ରଥମେ ସ୍ତବ୍ଧ ହୋଇ ପଡିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଅଭିଭାବକଙ୍କ ମୁଖ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଏହା ସୁନିଶ୍ଚିତ କରିବାର ଥିଲା ଯେ, ପିଲାମାନେ କେମିତି ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବେ। କିନ୍ତୁ କାର ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ନଥିଲା। ସେ କହିଛନ୍ତି, ବ୍ରଜାଘାତରେ କାର ଅଚଳ ହୋଇ ପଡିଥିଲା। ଲୋକେ ଧକ୍କା ଦେଲେ ମଧ୍ୟ କାର ଗଡିନଥିଲା। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ କାରରୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା।

   Related Posts