ori homes
raja reels contest
raja reels contest
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଜୁନ୍ ୨ରୁ +୨ ଖାତାଦେଖା ଆରମ୍ଭ, ଦୁଇଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଉଦଳା : ସଂପର୍କରେ ଲାଗିଲା ରକ୍ତର ଛିଟା, ଭାଇକୁ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ଆଫ୍ରିକୀୟ ସିଂହ ମୃତ, ବିଷାକ୍ତ ସାପ ଦଂଶନ ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ବଜ୍ରାଘାତରେ ଜଣେ ମୃତ୍ୟୁ, ଆଠ ଜଣ ଆହତ

20/08/2018 at 7:08 AM

ବଲାଙ୍ଗୀର୨୦/୮:ଆଜି ଟିଟିଲାଗଡ଼ରେ ଗୋଟିଏ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଯାଇଛି। ବଜ୍ରପାତରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟି ଥିବା ବେଳେ ଆଠ ଜଣଙ୍କୁ ଟିଟିଲାଗଡ଼ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ କରାଯାଉଛି। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ପ୍ରାୟ ୫ଟା ସମୟରେ ସତ୍ୟଜିତ ଭୋଇ ବୟସ (୪୨) ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଟିଟିଲାଗଡ଼ ନିକଟ ସିନ୍ଧେକେଲା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ରାଣିପୁର ଝରିଆଲ ଶୈବ ପୀଠଠାରେ ବସି ଥିବା ସମୟରେ ହଠାତ୍ ବଜ୍ରପାତ ହେବା ଯୋଗୁ ଅଚେତ୍ ହୋଇ ପଡିଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଟିଟିଲାଗଡ଼ ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଆଣି ଥିଲେ। ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।
ସେହିପରି ଟିଟିଲାଗଡ଼ ନିକଟସ୍ଥ ମୁରିବାହଲ ବ୍ଲକ୍ର ତେନ୍ତୁଳିଖୁଣ୍ଟି ଗ୍ରାମର ଆଠ ଜଣ ମହିଳା ନିଜ ଚାଷ ଜମିରୁ କାମ କରି ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ହଠାତ୍ ବଜ୍ରପାତ ଯୋଗୁଁ ଅଚେତ୍ ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ। ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ନିକଟସ୍ଥ ଟିଟିଲାଗଡ଼ ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତି କରିଥିଲେ। ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା କରିବା ପରେ ବିପଦ ମୁକ୍ତ କହିଥିଲେ। ସେମାନେ ହେଲେ, ରନ୍ ଦେଇ ନାଗ(60) ଗଣେଶ୍ବରି ନାଗ (20) ପୂଜା ନାଗ (18) ଯୋଗାଡା ଶବର (17) ମୀନକା ନାଗ (20) ବବି ନାଗ (17) ଦ୍ରୌପଦୀ ନାଗ (35) ହିମାଦ୍ରୀ ନାଗ (18)

   Related Posts