Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଗଲେ ୨ ଭାଇ: ପୁରୀ ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡ଼ିଯିବା ବେଳେ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଲାଇଫ୍ ଗାର୍ଡ, ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ, ନିଶ୍ଚୟ କହିବେ ସାବାସ…

2/10/2020 at 7:18 PM

ପୁରୀ୨/୧୦:  ପୁରୀ ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ୨ ଜଣ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ବୁଡି ଯାଉଥିବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ଠିକ ସମୟରେ ଲାଇଫ ଗାର୍ଡମାନେ ସମୁଦ୍ରରେ ପଶି ୨ ଜଣ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବଞ୍ଚାଇଛନ୍ତି। ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ଦୁଇ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ହେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ପଦ୍ମନାଭ ସେନାପତି ଓ ପଦ୍ମ ଲୋଚନ ସେନାପତି। ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ଦିଗବାରେଣୀ ସମ୍ମୁଖ ସମୁଦ୍ରରେ ଏହି ଦୁଇ ଭାଇ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ଗଭୀର ସମୁଦ୍ର ଭିତରକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ।

ତେବେ ବେଳାଭୂମିରେ ମୁତୟନ ହୋଇଥିବା ଅଗ୍ନିଶମ ଓ ଲାଇଫ ଗାର୍ଡର କର୍ମଚାରୀମାନେ ବୁଡି ଯାଉଥିବା ଏହି ଦୁଇଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି କୂଳକୁ ଆଣିଥିଲେ। ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ବାରମ୍ବାର ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ସଚେତନ କରାଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସମୁଦ୍ର ସ୍ନାନ ବେଳେ ଅନେକ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ଏହା ନମାନି କୁଳରୁ ଦୂରକୁ ଯାଇ ଗାଧୋଉଛନ୍ତି। ଫଳରେ ଅନେକ ସମୟରେ ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡି ଅନେକ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେଉଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି।

   Related Posts