Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିମାନରେ ଆସିଲେ ବି ୧୪ ଦିନିଆ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ଜରୁରୀ
  • ||
  • ଆରଟିପିସିଆର ନେଗେଟିଭ୍‌ ରିପୋର୍ଟ ଦେଖାଇଲେ ରାଜ୍ୟକୁ ମିଳିବ ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ସୀମାକୁ ଲାଗିଥିବା ସମସ୍ତ ସୀମା ସିଲ୍‌ ହେବ
  • ||
  • ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ସୁରେଶ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ଆସିଲେ ୧୪ ଦିନିଆ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ରିଙ୍ଗ୍‌ ରୋଡ୍ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଞ୍ଜୁରୀ, ରାଜ୍ୟ ସରକାର ବହନ କରିବେ ୬୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : BMCରେ ବଢିଲା ରାପିଡ୍ ରେସପନ୍ସ ଟିମ୍ ସଂଖ୍ୟା, ୬୭ଟି ୱାର୍ଡ ପାଇଁ ୩୯ଟିମ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କଥାହେଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ଦେଶରେ ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ପୂରଣ ପାଇଁ ସହଯୋଗ କରିବ ଓଡିଶା
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶୌଚ ସାରି ଫେରିବା ବେଳେ ବଜ୍ରପାତ, ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ବ୍ରିଜ୍‌ରୁ ନଦୀକୁ ଡେଇଁଲେ ମହିଳା, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||

ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଜୀବନ ଗଲା: ୧୯ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁମୁହଁକୁ ଠେଲିଦେଲା ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମ

11/07/2019 at 5:37 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୧|୭: ବିବାହିତା ପ୍ରେମିକାକୁ ଦେଖାକରିବାକୁ ଯାଇ ଆଉ ଫେରିଲେ ନାହିଁ ୧୯ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ। ବିହାରର ଜଣେ ଯୁବକ ମୁମ୍ବାଇ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବିବାହିତ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ। ସଂପୃକ୍ତ ହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖାକରିବା ପାଇଁ ବିହାରରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଥିଲେ। ଯୁବକ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବା ନିମନ୍ତେ ୯ ମହଲା କୋଠା ଚଢ଼ିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଶେଷରେ ସଫଳ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ।

 ବହୁ ଚେଷ୍ଟା ପରେ ଝରକା​‌​‌ରେ ବିବାହିତ ପ୍ରେମିକାକୁ ଯୁବକ ଦେଖିଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବାରୁ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଖସି ଆସିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ସମୟରେ ୯ ମହଲା କୋଠାରୁ ତଳକୁ ଖସି ପଡ଼ିଥିଲେ। ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୨ଟା ସମୟରେ ଦରୁଆନ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଭର୍ତ୍ତି କରିବାକୁ ଯିବା ସମୟ​‌ରେ ଯୁବକଙ୍କ ରକ୍ତ ଜୁଡ଼ୁବୁଡ଼ୁ ମୃତ ଦେହ ଦେଖିଥିଲେ। ହଠାତ୍ ଦରୁଆନ ପାଖରେ ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଡ଼ାକି ଦେଖାଇଥିଲେ।

ଖବରପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ଆସି ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଆସିଥିବା ପୋଲିସଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ପୋଲିସ ମୃତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଜାଣିଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ। ୨ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ମୃତ ଯୁବକ ନିଜ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ପାଖରେ ବିଓ୍ବାଇଏଲ ନେୟାର ହସ୍ପିଟାଲ ପାଖରେ ଥିବା ବିଲିଡିଂରେ ରହୁଥିଲେ ବୋଲି ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ କହିଥିଲେ।

 ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ୯ ମହଲା ବିଲଡିଂରେ ରହୁଥିବା ୨୪ ବର୍ଷିୟା ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ ୧୯ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ। ଏପରିକି ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲେ ସେହି ଯୁବକ । କିଛିଦିନ ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ବିହାର ଯିବା ପରେ ପୁଣି ବିବାହିତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖାକରିବାକୁ ୯ ମହଲା ବିଲଡିଂ ଉପରକୁ ଚଢ଼ିଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଦେଖି ଫେରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ସମୟରେ ତଳକୁ ଖସି ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଥିଲା। ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଏହା ଦୁର୍ଘଟଣା ଜନିତ ମୃତ୍ୟୁ ବୋଲି ରେକର୍ଡ କରିଛି।

   Related Posts