Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ବ୍ୟାଙ୍କକ୍ ଓ ଥାଇଲାଣ୍ଡରେ ରଂଗୀନ ରାତିର ମଜା ଉଠାଇବା ପଛରେ ଥାଏ ଏହି କାହାଣୀ …ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

12/03/2019 at 7:11 PM

ମଣିଷ କର୍ମକ୍ଳାନ୍ତ ଜୀବନରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାହାରକୁ ବୁଲିଯିବାକୁ ଚାହିଁଥାଏ । କେହିକେହି ଦେଶ ଭିତରେ ତ କେହିକେହି ଦେଶ ବାହାରକୁ ଯିବାପାଇଁ କରିଥାନ୍ତି ପ୍ଲାନିଂ । କେହି ବାହାରକୁ ଯିବାପାଇଁ ପ୍ଲାନିଂ କରୁଥିଲେ ସବୁଠୁ ଆଗରେ ବ୍ୟାଙ୍କକ୍ କିମ୍ବା ଥାଇଲାଣ୍ଡ କଥା ଆଗେ ମନକୁ ଆସିଥାଏ ।

ଥାଇଲାଣ୍ଡ କିମ୍ବା ବ୍ୟାଙ୍କକ ରାତିରେ ମଜା ଉଠାଇବା ନିଆରା । ବାହାରୁ ଯାଉଥିବା ଦର୍ଶକମାନେ ବିଶେଷକରି ଏଠାରେ ଚାଲୁଥିବା ରାତିସାରା ରଂଗୀନ ରାତିର ମଜା ଉଠାଇବାକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି ।

ଏହିଦେଶ ବିଦେଶୀ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ସବୁବେଳେ ଥାଏ ଗହଳି ।  ବିଦେଶୀ ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନେ ଏହି ଦେଶକୁ ଜୀବନର ଅତି ଖୁସିର ମୂହୁର୍ତ୍ତସବୁ କାଟିବାକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି ।

ଏହିଦେଶରେ ଅଧିକ ପରିମାଣରେ ସେକ୍ସ ଓ୍ଵାର୍କର ବାହାର ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରିଥାନ୍ତି ।  ଥାଇଲାଣ୍ଡରେ ୧ଲକ୍ଷ ୨୩ ହଜାର ଦେହଜୀବି କାମ କରୁଛନ୍ତି । ରାତିରେ ଏମାନେ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ମେସେଜ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ରୋମାନସ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ସୁବିଧା ଯୋଗାଇଥାନ୍ତି ।

କେଉଁଠି ମେସେଜ ସେଣ୍ଟର, ବିଅର ବାର, କିମ୍ବା ଜୁଆ ଆଡ଼୍ଡ଼ାରେ ଏହି ମହିଳାମାନେ ସେବା ଯୋଗାଇଦେଇଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଥାଇଲାଣ୍ଡରେ ଥିବା ମହିଳା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ମନ୍ତ୍ରୀ ସେକ୍ସ କାରବାର ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଦେଇଛନ୍ତି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ।

ଏହି କାରବାର ସହ ଲିପ୍ତଥିବା ଲକ୍ଷାଧିକ ଦେହଜୀବି ବିଭିନ୍ନ ଆଳରେ ଚାଲୁ ରଖିଛନ୍ତି ଏହି ଦେହବ୍ୟବସାୟ । ଦେଶର ମୁଖ୍ୟ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମ ପାଲଟିଥିବା ଏହି ବ୍ୟବସାୟ ଛାଡ଼ିଲେ ଯୁବତୀମାନେ ଆଉ କିଛି କରିବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା ନାହିଁ । ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ମେସେଜ କିମ୍ବା ବିଅର ବାରରେ ସର୍ଭ କରିବା ନାଁରେ କରୁଛନ୍ତି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ।

ବିଦେଶୀ ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନେ ଥାଇଲାଣ୍ଡରେ ଭରପୁର ଫାଇଦା ପାଇପାରୁଛନ୍ତି । ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ପଛରେ  ବି ବ୍ୟବସାୟର ତରିକା ବଦଳେଇ ଥାଇଲାଣ୍ଡର ଯୁବତୀ କରୁଛନ୍ତି ବିଭିନ୍ନ ବାଟରେ ରୋଜଗାର ।

   Related Posts