Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • IIFLରୁ ସୁନା ଲୁଟ୍ ମାମଲା : ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ, ମୁଖ୍ୟ କାର୍ପଟଦାର ଲାଲାର ଥିଲେ ସହଯୋଗୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୩୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୫୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୭୭୮୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : କନ୍ଧମାଳରେ ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ୍ , ପୁଣି ୧୯ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ସୁଶିଲ ମୋଦି ରାଜ୍ୟସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ, ରାମବିଳାସ ପାଶଓ୍ବାନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଟିକେଟ୍‌ ଦେଲା ବିଜେପି
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୧ରୁ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ମେଡିକାଲ୍‌ କଲେଜ୍‌, କରୋନା ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌ ସହ ଏସ୍‌ଓପି ପାଳନ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||

ବ୍ୟାଙ୍କକ୍ ଓ ଥାଇଲାଣ୍ଡରେ ରଂଗୀନ ରାତିର ମଜା ଉଠାଇବା ପଛରେ ଥାଏ ଏହି କାହାଣୀ …ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

12/03/2019 at 7:11 PM

ମଣିଷ କର୍ମକ୍ଳାନ୍ତ ଜୀବନରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାହାରକୁ ବୁଲିଯିବାକୁ ଚାହିଁଥାଏ । କେହିକେହି ଦେଶ ଭିତରେ ତ କେହିକେହି ଦେଶ ବାହାରକୁ ଯିବାପାଇଁ କରିଥାନ୍ତି ପ୍ଲାନିଂ । କେହି ବାହାରକୁ ଯିବାପାଇଁ ପ୍ଲାନିଂ କରୁଥିଲେ ସବୁଠୁ ଆଗରେ ବ୍ୟାଙ୍କକ୍ କିମ୍ବା ଥାଇଲାଣ୍ଡ କଥା ଆଗେ ମନକୁ ଆସିଥାଏ ।

ଥାଇଲାଣ୍ଡ କିମ୍ବା ବ୍ୟାଙ୍କକ ରାତିରେ ମଜା ଉଠାଇବା ନିଆରା । ବାହାରୁ ଯାଉଥିବା ଦର୍ଶକମାନେ ବିଶେଷକରି ଏଠାରେ ଚାଲୁଥିବା ରାତିସାରା ରଂଗୀନ ରାତିର ମଜା ଉଠାଇବାକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି ।

ଏହିଦେଶ ବିଦେଶୀ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ସବୁବେଳେ ଥାଏ ଗହଳି ।  ବିଦେଶୀ ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନେ ଏହି ଦେଶକୁ ଜୀବନର ଅତି ଖୁସିର ମୂହୁର୍ତ୍ତସବୁ କାଟିବାକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି ।

ଏହିଦେଶରେ ଅଧିକ ପରିମାଣରେ ସେକ୍ସ ଓ୍ଵାର୍କର ବାହାର ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରିଥାନ୍ତି ।  ଥାଇଲାଣ୍ଡରେ ୧ଲକ୍ଷ ୨୩ ହଜାର ଦେହଜୀବି କାମ କରୁଛନ୍ତି । ରାତିରେ ଏମାନେ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ମେସେଜ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ରୋମାନସ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ସୁବିଧା ଯୋଗାଇଥାନ୍ତି ।

କେଉଁଠି ମେସେଜ ସେଣ୍ଟର, ବିଅର ବାର, କିମ୍ବା ଜୁଆ ଆଡ଼୍ଡ଼ାରେ ଏହି ମହିଳାମାନେ ସେବା ଯୋଗାଇଦେଇଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଥାଇଲାଣ୍ଡରେ ଥିବା ମହିଳା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ମନ୍ତ୍ରୀ ସେକ୍ସ କାରବାର ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଦେଇଛନ୍ତି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ।

ଏହି କାରବାର ସହ ଲିପ୍ତଥିବା ଲକ୍ଷାଧିକ ଦେହଜୀବି ବିଭିନ୍ନ ଆଳରେ ଚାଲୁ ରଖିଛନ୍ତି ଏହି ଦେହବ୍ୟବସାୟ । ଦେଶର ମୁଖ୍ୟ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମ ପାଲଟିଥିବା ଏହି ବ୍ୟବସାୟ ଛାଡ଼ିଲେ ଯୁବତୀମାନେ ଆଉ କିଛି କରିବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା ନାହିଁ । ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ମେସେଜ କିମ୍ବା ବିଅର ବାରରେ ସର୍ଭ କରିବା ନାଁରେ କରୁଛନ୍ତି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ।

ବିଦେଶୀ ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନେ ଥାଇଲାଣ୍ଡରେ ଭରପୁର ଫାଇଦା ପାଇପାରୁଛନ୍ତି । ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ପଛରେ  ବି ବ୍ୟବସାୟର ତରିକା ବଦଳେଇ ଥାଇଲାଣ୍ଡର ଯୁବତୀ କରୁଛନ୍ତି ବିଭିନ୍ନ ବାଟରେ ରୋଜଗାର ।

   Related Posts