Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • LICର ଏମ୍‌ଡି ହେଲେ ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମହାନ୍ତି, ଫେବୃଆରୀ ୧ରୁ ସମ୍ଭାଳିବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୭, ସକାଳେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିପାରନ୍ତି ଭି.କେ. ଶଶିକଳା
  • ||
  • ନେତାଜୀ ଜନ୍ମସ୍ଥାନ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ଖୋଲିଵାକୁ ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • କଟକ:କାଲିଠାରୁ ଖୋଲିଵ ନେତାଜୀ ସଂଗ୍ରହାଳୟ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||

ପରସ୍ପରକୁ କିସ୍ କରିବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ସମଲିଙ୍ଗୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରି ଲହୁଲୁହାଣ କରିଦେଲେ

8/06/2019 at 2:43 PM

ଏକ ବସରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ସମଲିଙ୍ଗୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ତେବେ ଆକ୍ରମଣର କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ପରସ୍ପରକୁ କିସ୍ କରିବା ପାଇଁ ମନ୍ କରିବାରୁ ସମଲିଙ୍ଗୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିଲେ କିଛି କିଶୋର । ଆକ୍ରମଣକାରୀ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ସମଲିଙ୍ଗୀ ମହିଳା ପରସ୍ପରକୁ କିଭଳି ଭାବେ କିସ୍ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ତାଙ୍କ ଦାବି ସମଲିଙ୍ଗୀ ମହିଳା ପୁରା ନକରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ମାରି ଲହୁଲୁହାଣ କରିଦେଇଥିଲେ । ଘଟଣା ମେ ୩୦ ତାରିଖରେ ଘଟିଥିଲା ।

ଆକ୍ରମଣକାରୀମାନେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଥୋଡୀ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି । ମହିଳାଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ନାକ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି । ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଆକ୍ରମଣକାରୀ ଲୁଟପାଟ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ୨୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା କ୍ରିଶ୍ ନିଜର ୨୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ପାର୍ଟନର ମେଲାନିଆଙ୍କ ସହ ବସରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ । କ୍ରିଶ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେମାନଙ୍କ ସମଲିଙ୍ଗୀ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ସେମାନେ ଭୟଭୀତ ନୁହନ୍ତି ଯେ ସମାଜ କଣ କହିବ ।

ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ହାତ ଧରି ଯାଉଥିବାବେଳେ କିଛି ଯୁବକ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖିଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେମାନେ ବସରେ ପରସ୍ପରକୁ କିସ୍ କରିବା ପାଇଁ ଦାବି କରିଥିଲେ । ବାସରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବାବେଳେ ୪ ଜଣ ଯୁବକ କ୍ରିଶଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଥିଲେ । କ୍ରିଶ୍ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଗୋଟିଏ ସିଟରେ ବସିଥିଲେ । ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତାଡିତ କରିଥିବା କ୍ରିଶ୍ କହିଛନ୍ତି । 

ଆଉ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପଛରେ ଛିଡା ହୋଇ କ୍ରିଶ୍ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ଉପରକୁ ଟଙ୍କା ଫୋପାଡୁଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ମେଲାନିଆ ଶାନ୍ତ ବ୍ୟବହାର କରି ପରିସ୍ଥିତି ସମ୍ଭାଳିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁନଥିଲେ । ସେମାନେ କୌଣସିମତେ ନିଜ ଦାବି ପୁରା କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କ୍ରିଶ୍ ଏଭଳି କରିନଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କ ଠାରୁ ବ୍ୟାଗ ଏବଂ ଫୋନ ଛଡେଇ ନେଇ ସେମାନଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ବସରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଥିଲେ । ଘଟଣା ପରେ କ୍ରିଶ୍ ଏବଂ ମେଲାନିଆ ଥାନାରେ ଏମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥଲେ । ଉଭୟଙ୍କ ମୁହଁରେ କ୍ଷତ ଚିହ୍ନ ରହିଥିଲା । କ୍ରିଶ ଏବଂ ମେଲାଣିଆଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକ୍ରମେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଘଟଣାରେ ୪ ଜଣ କିଶୋରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts