Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଝିଙ୍କ ଓ ଚିତା ବାଘ ମଧ୍ୟରେ ଲଢ଼େଇ: ଜାଣନ୍ତୁ ଜିତିଲା କିଏ, ବନ ବିଭାଗ ଅଧିକାରୀ ଭିଡିଓ କଲେ ଭାଇରାଲ

23/11/2019 at 7:12 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୨୩/୧: ଏକ ଅଜବ ପ୍ରକାର ଦୃଶ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ବିଚ୍‌ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଚିତା ବାଘ ଓ ଝିଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଲଢ଼େଇ ଚାଲିଥିବାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏହି ୫୮ ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓକୁ ଜଣେ ବନ ବିଭାଗର କର୍ମଚାରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।

 ଚିତା ବାଘ ଓ ଝିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲାଗିଥିବା ଲଢ଼େଇ ଦେଖିଲେ ସହଜରେ ଅନୁମାନ କରି ହେବା ନାହିଁ ଯେ ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲଢ଼େଇ ଚାଲିଛି । କିନ୍ତୁ ଝିଙ୍କକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ଲାଗି ଚିତା ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି। ହେଲେ ସାହସର ସହ ଝିଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଚିତାର ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି।

ଝିଙ୍କକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ବେଳେ ଚିତା ପାଟି​‌ରେ କଣ୍ଟା ଲାଗି ଯାଇଥିଲା। ଭୟରେ ଚିତା ଜଙ୍ଗଲ ଭିତକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା। ଝିଙ୍କର କଣ୍ଟା ବହୁତ ଶକ୍ତ ତେଣୁ ତେଣୁ ଚିତା ଆକ୍ରମଣ କରିବା ବେଳେ ଝିଙ୍କ୍‌ ଚତୁରତାର ସହ ଝିଙ୍କ ନିଜ କଣ୍ଟାକୁ ଚିତା ଆଡ଼କୁ ଦେଖାଇ ଦେଇଥିଲା। ଚିତା ପାଟିରେ କଣ୍ଟା ଲାଗିଯିବା ଫଳରେ ସେ ଆଉ ଲଢ଼େଇ କରି ପାରି ନ ଥିଲା। ଚିତା ବହୁ କଷ୍ଟ କରି ନିଜ ପାଟିରୁ କଣ୍ଟାକୁ ବାହାର କରିଥିଲା । ପରେ ଝିଙ୍କକୁ ଦେଖି ଲଢେଇ ମୈଦାନ ଛାଡି ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା। ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓକୁ ୟୁଜର୍ସ ପସନ୍ଦ କରିବା ସହ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର କମେଣ୍ଟ ବା ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି।

   Related Posts