Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହରିୟାଣାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ କୋରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ, ‘କୋଭାକ୍ସିନ୍‌’ର ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଟିକା ନେଇଥିଲେ ଅନିଲ ଭିଜ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୬୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୨୦୮୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||

ଅଫିସରଙ୍କୁ ଫସାଇବାକୁ ନେତା ଖେଳିଲେ ଚାଲ୍, ନିଜ ରୂପ ଜାଲରେ ଆଇଏଏସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଫସାଇବା ପାଇଁ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ କରିଥିଲେ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଡିଲ୍

9/09/2019 at 1:08 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୯।୯: ବ୍ୟୁରୋକ୍ରେସିକୁ ବ୍ୟାକଫୁଟରେ ଆଣିବା ପାଇଁ ମଣ୍ଡଳରେ ଜଣେ ନେତାଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଜଣେ ଟପ  ଅଫିସରଙ୍କୁ ହନିଟ୍ରାପରେ ଫସାଇବାକୁ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ରଚିଥିବା ଏକ ସଙ୍ଗୀନ ମାମଲା ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଅଫିସରଙ୍କ ନିକଟକୁ ଜଣେ ଅଜଣା ଯୁବତୀଙ୍କ ବାରମ୍ବାର ଫୋନ କଲ ଆସିବା ପରେ ଉକ୍ତ ଅଫିସରଙ୍କର ସନ୍ଦେହ ଜାତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଘଟଣାର ଯାଂଚ କରାଯିବା ପରେ ପୂରା ଘଟଣାର ପଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଥିଲା ।

ହନିଟ୍ରାପ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ଭଳି ଏହି ସଙ୍ଗୀନ ମାମଲା ଘଟିଛି ମଣ୍ଡଳର ଏକ ଜିଲ୍ଲାରେ । ଏଠାରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଜଣେ  ଆଇଏଏସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଜଣେ ଅଜଣା ଯୁବତୀଙ୍କ ବାରମ୍ବାର ଫୋନ କଲ ଆସୁଥିଲା । ଯୁବତୀ ଜଣକ ପ୍ରତି ଦିନ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ବାହାନାରେ ଉକ୍ତ ଅଫିସରଙ୍କ ନିକଟକୁ ଫୋନ କରି ହଇରାଣ କରୁଥିଲେ ।  ଯୁବତୀ ଜଣକର ବ୍ୟବହାର ଏବଂ ବାରମ୍ବାର  ଆସୁଥିବା ଫୋନ କଲ ଉପରେ ଆଇଏଏସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ଛାନଭୀନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ଯେତେବେଳେ ଉକ୍ତ ମହିଳା ଏବଂ  ତାଙ୍କର ଫୋନ ନମ୍ବର ଯାଂଚ କରାଗଲା ସେତେବେଳେ ଜଣାପଡିଥିଲା କି  ଉକ୍ତ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଜଣେ ତୁଙ୍ଗ ନେତାଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଉକ୍ତ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଫସାଇବା ପାଇଁ ନେତାଙ୍କ ଠାରୁ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା ।ତେବେ କାହିଁକି ଏବଂ କେଉଁ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ନେତା ଜଣକ ଆଇଏଏସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଫସାଇବାକୁ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ରଚିଥିଲେ ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଯାଏଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରିନି ।କୁହାଯାଉଛି କି,  ଯୁବତୀ ଜଣକ ଏହି ଫୋନ କଲ ଜରିଆରେ ଅଫିସରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସଂପର୍କ ଥିବା ଦାବି କରି ଫସାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ । ମାତ୍ର ତା ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ତାଙ୍କର ସବୁ ଚାଲ ଧରା ପଡିଯାଇଛି ।

   Related Posts